← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після аборту

Коли чекати місячні після аборту

Місячні після абортуМісячні після аборту - коли вони починаються, і залежить цей термін від методу проведеного переривання вагітності й її терміну на той момент? Дане питання дуже хвилює дівчат, швидше, не з причини страху за своє здоров'я, а з-за страху знову завагітніти. Крім того, коли починаються місячні після аборту з'являється якась психологічна впевненість в тому, що вагітність дійсно перервали і все в порядку. Отже, чого ж дівчатам чекати і що в даному випадку є норма, а що патологія?

День аборту вважається першим днем менструального циклу. Хоча буває і так, що після аборту немає місячних, тобто немає кров'янистих виділень. Багато залежить від індивідуальних особливостей жінки і, звичайно ж, того, наскільки добре була проведена «чистка». Якщо в порожнині матки залишилися частини плода, плаценти, то місячні будуть тривалими і рясними. У такому разі проводиться чистка матки. Дане ускладнення часто виникає, якщо переривання вагітності було проведено на великому терміні (більше 8 тижнів). Про такі ж проблеми свідчать рясні місячні після миниаборта. Іноді сильне кровотеча можуть спровокувати важкі фізичні навантаження і секс. А тому, навіть тим жінкам, у яких зовсім немає виділень або вони дуже мізерні, краще пару днів після аборту дотримувати постільний режим і ще приблизно 1-2 тижні обмежувати фізичні навантаження. Також слід зазначити, що місячні після медикаментозного аборту завжди досить рясні і тривалі (тривають до 10 днів). Це пов'язано з тим, що в даному випадку, по суті, відбувається викидень, ендометрій поступово відшаровується, а не одномоментно, як при вискоблюванні. При дуже інтенсивному кровотечі також проводиться чистка матки.

Наступні, вже повноцінні місячні після аборту, починаються через 28-35 днів після проведеної процедури. Якщо через 35 днів менструація не наступила, слід зробити тест на вагітність (якщо мали місце сексуальні контакти) і сходити на прийом до гінеколога. До речі, завагітніти можна вже через 1-2 тижні після аборту, тому і для нормалізації гормонального фону, і у цілях контрацепції лікар призначає пацієнткам хоча б 3-4 місяці пропити протизаплідні таблетки. Таке призначення робиться, звичайно ж, якщо до них немає протипоказань, після збору анамнезу. Починати пити таблетки можна відразу ж після аборту, вважаючи цей день першим днем циклу.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua