← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після кесаревого розтину

Коли починаються місячні після кесаревого

Місячні після кесаревого розтинуМісячні після кесаревого розтину починаються в ті ж терміни, що і після природних пологів. Тобто, все залежить від того, чи годує жінка дитину грудьми, наскільки часто, а також від деяких індивідуальних особливостей організму. У кого-то дітородна функція відновлюється швидше, у когось повільніше.

Отже, якщо жінка зовсім не годує грудьми, то місячні після кесаревого повинні прийти не пізніше, ніж через 2-3 місяці після операції. І приблизно в той самий строк жінка повинна відвідати гінеколога. Відновлювати статеве життя рекомендується не раніше, ніж припиняться післяпологові виділення з піхви, а вони можуть тривати до 6 тижнів. З перших же статевих контактів обов'язково слід оберігатися, так як така рання вагітність може бути дуже небезпечна, адже на матці після операції залишився ще несформований рубець. Завагітніти можна навіть в тому випадку, якщо тільки місяць тому зробили кесарів, місячні після якого ще не почалися.

Ось такий незрозумілий, нерегулярний цикл ставить жінок у глухий кут. З одного боку, є ймовірність настання вагітності, тому необхідно оберігатися, але чим можна оберігатися, коли годуєш грудьми? Багато вважають, що вибір методів контрацепції для жінок після кесаревого розтину сильно обмежений, але це зовсім не так. Єдине обмеження - це те, що поки дитина буде повністю на грудному вигодовуванні, тобто не буде отримувати прикорм, не варто приймати комбіновані оральні контрацептиви (містять естроген), так як це призведе до зменшення кількості молока. Є можливість використовувати однокомпонентні таблетки, міні-пілі. Крім того, ніхто не відміняв бар'єрну контрацепцію. І ще один варіант - так звані хімічні контрацептиви, сперміциди.

І повертаючись до теми менструацій. Найраніше, коли починаються місячні після кесаревого - це 5-6 тижнів. Все те що раніше - є післяпологовим кровотечею. До речі, так рано піти місячні можуть і у жінок часто годують своїх дітей груддю. В інших менструації не наступають рік, і більше, протягом усього періоду годування дитини. Все індивідуально.

І під кінець - приємний момент. Більшість молодих, що не родили дівчат відчувають болі в області матки перед і під час щомісячних кровотеч. Після пологів зазвичай болі зникають або стають менш сильними.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua