← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після постинора

Коли приходять місячні після постинора

Місячні після постинораМісячні після постинора, препарату екстреної контрацепції, є одним з найбільш показових ознак того, що препарат «спрацював», і зачаття не настав. Тільки коли має початися менструація - відразу після прийому таблеток чи все ж таки у свої звичні терміни? І може постинор викликати затримку?

Постинор є класичним, випробуваними тисячами жінок препаратом, що допомагає уникнути небажаної вагітності. Ні, це не оральний контрацептив, який приймається планово, кожен день в один і той же час. Це засіб з високою концентрацією гормону левоноргестрел, який, у разі своєчасного попадання в організм, може упередити небажані наслідки від «помилок контрацепції». Приміром, якщо порвався презерватив. Однак, потрібно розуміти, що цей метод аж ніяк не безпечний і повинен застосовуватися як можна рідше, тільки тоді - коли немає іншого виходу. Але повернемося до питання місячних.

Так як даний препарат містить велику кількість гормону, навряд чи навіть його одноразовий прийом пройде без яких-небудь наслідків. Не рідкість і затримка місячних після постинора. Якщо вона триває більше 5 днів, слід зробити тест на вагітність і здати кров на ХГЛ, так як іноді «може не спрацювати». Однак, навіть якщо вагітність наступила, то це не значить, що дитина народиться неповноцінним. На дуже ранніх термінах, відразу після зачаття, немає тісного зв'язку «мати-плід», тому, якщо зачаття відбулося, значить все обійшлося добре.

Інша ситуація - якщо після постинора пішли місячні. Як на це реагувати? Насправді, у препарату є така побічна дія - міжменструальні кровотечі, і воно частіше трапляється в тому випадку, якщо таблетки були прийняті в другу половину циклу. Якщо кровотеча сильна - за 3 години ви витрачаєте більше однієї стандартної гігієнічної прокладки, є привід для термінового звернення до лікаря. У всіх інших випадках, можна вважати, що місячні після постинора це нормально, так як вони є одним з ознак того, що вагітність не настане, адже виділення - це ніщо інше як отторгающийся ендометрій матки.

Всім читачкам хотілося б побажати якомога рідше вдаватися до постинору і його аналогам. А якщо вже іноді і використовувати, то чітко по інструкції. Так, постинор сильно втрачає у своїй дієвості, якщо він випито в той час, коли після статевого акту пройшло не більше 48 годин, а через 72 години стає просто непотрібним.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua