← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після викидня

Коли чекати на перші місячні після викидня

Місячні після викидняМісячні після викидня у тому випадку, якщо у жінки регулярний цикл, приходять через 28-35 днів. Однак часто спостерігаються і різні патологічні зміни циклу - наприклад, перші місячні після викидня приходять на тиждень або навіть дві пізніше, або навпаки, коли кровотеча ніяк не закінчується. У цих ситуаціях бажана консультація гінеколога. Не бійтеся йти до лікаря.

Іноді рясні місячні після викидня виникають унаслідок того, що в матці залишилися частинки плода або його оболонок. У такому разі жінку кладуть в стаціонар і знову проводять чистку матки. Після чого обов'язково УЗД (на жаль, далеко не у всіх лікарнях після вискоблювання обов'язково проводять ультразвукове дослідження, звідти і стільки проблем). Якщо все добре, то жінці колють кровоспинні засоби, а також препарати, що допомагають матці активніше скорочуватися. При правильному і своєчасному лікуванні організм відновлюється досить швидко.

До речі, в перший же місяць після викидня може настати вагітність. Тому, в тому випадку, якщо були статеві контакти, особливо - незахищені, і місячні не прийшли в термін - слід обов'язково переконатися в тому, що причиною цього не стала нова вагітність. Багато вбиті горем жінки хочуть після мимовільного викидня якомога швидше знову зачати. Але це неправильно і може бути навіть небезпечно. Само собою організм повинен відновитися. Але ще важливіше те, що потрібно з'ясувати причину, чому все так склалося, яке захворювання або негативний вплив на плід тому виною. З'ясування цього і при необхідності лікування допоможуть уникнути настільки травматичною ситуації в подальшому. Тому лікарі і рекомендують своїм пацієнткам надійно охоронятися мінімум протягом трьох циклів. Перевага віддається оральних контрацептивів як найбільш надійним і для багатьох жінок - зручних.

Крім того, обов'язкова умова для успіху - це точно знати коли починаються місячні після викидня, тобто слід розрахувати свій менструальний цикл. Якщо він раптом збився, вірогідність зачаття також у багатьох випадках знижується. Але якщо виною тому гормональний збій після переривання, то, як правило, все поступово сама приходить в норму, без активного лікування. Головне - гарне харчування, помірна фізична активність і надія на успіх!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua