← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні після вискоблювання

Коли чекати місячні після вискоблювання і порушення циклу

Місячні після вискоблюванняМісячні після вискоблювання в нормі приходять приблизно через 28-35 днів після процедури, тобто також, як якщо б вискоблювання і не було. Однак, частенько після чищення матки відбуваються порушення циклу. Чому так відбувається і як на це реагувати?

Звичайно, здебільшого наслідки залежать від причини її проведення. Одна справа, якщо очікуються місячні після діагностичного вишкрібання, тоді гормональний фон не порушується. І зовсім інша справа, якщо чистка була проведена з метою переривання вагітності. У другому випадку цілком можлива затримка, організм повинен відновитися. Але будь-яке втручання в порожнину матки потенційно небезпечно, так як всередину може бути занесена інфекція, може початися запальний процес. Так що, суворе дотримання особистої гігієни, відсутність фізичних навантажень - це обов'язкові умови для благополучного перебігу післяопераційного періоду.

Якщо перші місячні після вискоблювання прийшли занадто рясні - обов'язково зверніться до лікаря. Звичайно, сказати точно скільки у вас втрата крові ви ніяк не зможете, проте можете звернути увагу лікаря на те, як часто міняєте гігієнічні прокладки. Кровотеча вважається сильною, якщо це відбувається частіше разу на 3 години, а також якщо доводиться вставати вночі міняти прокладки (у нормі вночі кровотеча завжди стає слабкішим, так як відсутня рухова активність). Коли йдуть рясні місячні після вискоблювання, можуть бути використані кровоспинні лікарські засоби (ніяка кропива тут не допоможе), але тільки за призначенням лікаря.

Якщо кровотеча почалася раніше часу, через кілька днів після чищення, крім того, ви погано себе відчуваєте, піднялася температура, болить живіт, то є всі підстави вважати, що в порожнині матки залишилися частинки плодових оболонок (звичайно, якщо вишкрібання було проведене з метою переривання вагітності). У такому разі проводиться УЗД, здається аналіз крові на ХГЧ і при необхідності проводиться повторна чистка матки.

Якщо місячні прийшли убогі, темні, з неприємним запахом, то це також привід звернутися до гінеколога. Подібні симптоми можуть свідчити про захворювання, наприклад, про ендометріозі. А неприємний запах бути ознакою інфекції.

І під кінець ще пара слів про затримки після аборту. Не варто забувати про те, що вагітність може наступити вже через пару тижнів після аборту, тому просто необхідно заздалегідь підібрати надійний контрацептив. При відсутності протипоказань, лікарі зазвичай в даній ситуації рекомендують оральні контрацептиви.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua