← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні 2 рази на місяць

Чому приходять місячні 2 рази на місяць

Місячні 2 рази на місяцьМісячні 2 рази на місяць - це не фізіологічне. Обов'язково необхідно з'ясувати причину даної патології та залежно від неї вирішувати питання нормалізації менструального циклу.

Потрібно відзначити, що в деяких випадках місячні 2 рази на місяць це нормально. Така ситуація вважається допустимою в перші три місяці прийому оральних контрацептивів, але тільки якщо в середині циклу не виникає сильна кровотеча, а з'являється так звана «мазанина».

Інша причина - вікова категорія. Нерідко подібні порушення циклу спостерігаються у підлітків протягом перших двох років після менархе. Також порушення циклу спостерігаються у жінок в період згасання менструальної функції, тобто під час клімаксу.

Ще одна можлива причина кров'янистих виділень у середині місячного циклу - імплантація заплідненої яйцеклітини в порожнину матки або іншого органу. Тому, якщо в даному циклі були незахищені статеві акти, і при цьому вагітність не планується, потрібно враховувати даний ознака можливого зачаття і відразу після початку затримки місячних (якщо вона трапиться) пройти обстеження на предмет ймовірної вагітності.

Може провокувати тривалі і часті кровотечі ВМС (внутрішньоматкова спіраль), що використовується в якості контрацепції. При подібних побічних дій рекомендується видалити спіраль.

Якщо менструації 2 рази в місяць - це явище не поодиноке і продовжується тривалий час, незалежно від віку та інших факторів, необхідно звернутися до гінеколога, так як часті кровотечі небезпечні в плані розвитку анемії. Якщо причина в оральних контрацептивах, лікар порекомендує зміну препарату або інший метод контрацепції. В інших випадках навпаки призначення гормональних засобів допомагає нормалізувати цикл.

Обов'язково проводиться УЗД внутрішніх статевих органів. Так як досить часто місячні 2 рази на місяць причини мають у вигляді міоми матки - доброякісної пухлини, зустрічається переважно у жінок після 35 років, поки не вступили в період менопаузи. Часті причини дисфункціональних кровотеч - аденоміоз і пухлини яєчників (гормонопродуктивні), гіперплазія і поліпи ендометрію, сальпінгоофорит. Іноді кровомазанья спостерігаються при патології шийки матки. Найсерйозніше, що може ховатися за нерегулярним циклом - рак тіла матки.

Часті місячні можуть бути обумовлені і не гінекологічними захворюваннями. Подібний симптом характерний при порушеннях згортання крові.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua