← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні на 2 тижні раніше

Місячні на тиждень і більше раніше терміну

Місячні на 2 тижні ранішеМісячні на 2 тижні раніше свого звичайного терміну можуть піти з різних причин. Цьому може сприяти прийом деяких лікарських препаратів, гормональних засобів, а також певні збої в організмі і захворювання (гострі та хронічні). Розберемо кілька можливих причин чому місячні почалися на 2 тижні раніше.

1. Ви приймали гормональні протизаплідні засоби, але припинили прийом раніше рекомендованого терміну. Або ви скористалися засобом екстреної контрацепції.

Ніякі трави типу петрушки викликати передчасну менструацію не можуть.

2. Якщо кровотеча сталося відразу після статевого акту, то цілком можливі травми піхви або шийки матки. Тому слід звернутися до лікаря. Якщо немає, але незахищені статеві контакти в даному циклі все одно були і немає гарантії відсутності вагітності, можна припустити, що місячні на 10 днів раніше терміну почалися через імплантації заплідненої яйцеклітини в порожнину матки. Але при цьому рясного кровотечі не буває, лише незначний «мазанина».

3. Крім того, якщо рясні місячні розпочалися на 10 днів раніше терміну, то причиною цього можуть стати доброякісні або злоякісні новоутворення матки. При великих крововтратах проводиться діагностичне вишкрібання порожнини матки, яке дозволяє не тільки уточнити причину події, але і зупинити кровотечу. Нерідко причиною частих місячних стає доброякісна пухлина матки - міома. Вона зустрічається навіть у молодих жінок.

4. Продовжуючи тему контрацепції. ВМС (внутрішньоматкова спіраль) нерідко є причиною передчасних місячних. Якщо втрати крові великі, то необхідно змінити метод контрацепції.

5. Гормональні порушення. Для їх виявлення зазвичай буває достатньо анамнезу пацієнтки, результатів аналізів на основні гормони, ультразвукового дослідження в певні дні циклу.

6. Як варіант норми. Не завжди місячні на тиждень раніше передбачуваної дати їх початку - ознака нездоров'я. Довжина місячного циклу має особливість у багатьох жінок змінюватися з часом. І короткий менструальний цикл (не менше 21 дня) - це нормально. Якщо ж в одному циклі місячні почалися на тиждень раніше, а на місяць пізніше - мова йде про порушення циклу, необхідна консультація лікаря.

Пам'ятайте, що нерегулярні менструації часто викликаються патологіями, які можуть призвести до безпліддя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua