← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні раніше терміну

Чому починаються місячні раніше свого терміну

Місячні раніше термінуМісячні раніше терміну наступають з кількох причин. Іноді це є чимось на зразок фізіологічної закономірності, але частіше свідчить про серйозне захворювання. Розглянемо кілька можливих причин патології.

Якщо ситуація повторюється неодноразово (цикл має довжину менше 21 дня, місячні раніше терміну на тиждень і більше приходять), то лікарі називають це явище - поліменорея. Такий розлад циклу часто зустрічається у жінок старше 30-40 років незадовго до настання клімаксу, а також у зовсім молодих дівчат. У першій категорії жінок згодом місячні навпаки стають рідкісними і поступово зникають, а у другий цикл самостійно нормалізується. Якщо патології не знайдено, то залишається тільки одне - стежити за тим, щоб в результаті частих кровотеч не настала анемія. У багатьох випадках нормалізувати менструальний цикл, зробити кровотечі «своєчасними» і регулярними допомагають комбіновані оральні контрацептиви, тобто містять естроген і прогестерон.

При пошуку відповіді на питання чому місячні почалися раніше терміну, лікарі проводять комплексне обстеження, при якому обов'язково здається аналіз крові на гормони. Так як ймовірними причинами є саме гормональні порушення.

1. Гіперестрогенія або надмірно виробляється естроген і лютеїнова недостатність, у зв'язку з цим відсутність овуляції (жінка не може завагітніти). Першопричинами цього можуть стати фолікулярні кісти, новоутворення в яєчниках, прийом містять у великій кількості естроген препаратів, а також використання деяких косметичних засобів, що містять його, патології щитовидної залози (гіпотиреоїдизм), ожиріння і т. д. Запідозрити гіперестрогенію досвідчений гінеколог зможе навіть на огляді, а діагноз підтверджується аналізом крові.

2. Тривалий дію прогестерону (досить рідкісна причина).

Інші ймовірні причини, але тільки не місячних, а міжменструальних кровотеч (які багато хто помилково називають менструаціями): міома матки, гіпоплазія статевих органів (їх недорозвинення, статевий інфантилізм), запальні процеси в порожнині матки, яєчниках і маткових трубах, ендометріоз, залозиста гіперплазія ендометрію і т. д.

Одним словом, з якої причини місячні почалися раніше терміну повинен розбиратися лікар. Адже часті менструації, як з'ясувалося, повинні викликати не менше хвилювання, ніж їх затримки.

Залишився відкритим одне питання - чи можливо безпечно і як викликати місячні раніше терміну? Так, такі способи є й залежать від мети, яку переслідує жінка, яка бажає викликати передчасну менструацію. Скажімо, якщо є побоювання щодо можливого настання небажаної вагітності, і після незахищеного статевого акту пройшло менше 1-2 днів, є сенс скористатися екстреною контрацепцією. Можна придбати ці таблетки в будь-якій аптеці або скористатися послугами приватних клінік, що пропонують провести «термінові заходи з недопущення запліднення або імплантації яйцеклітини. Після прийому засобів екстреної контрацепції зазвичай настають передчасні місячні. Однак, потрібно врахувати те, що не завжди даний спосіб діє, все залежить від фази, і навіть дня менструального циклу. Якщо після статевого акту пройшло 3-4 дні, а жінка, яка народжувала, можна розглянути варіант строкової встановлення внутрішньоматкової спіралі, яка не дозволить заплідненої яйцеклітини імплантуватися в ендометрій. Варіанти з викликом місячних раніше терміну петрушкою, прийняттям гарячої ванни та іншими «бабусиними методами» марні.

Є ще спосіб викликати місячні в потрібний термін - це приймати оральні контрацептиви за особливою схемою. Цю Схему підкаже гінеколог.

І завжди пам'ятайте, що з організмом жарти погано. А нерегулярні місячні - це майже завжди симптом якого-небудь захворювання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua