← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Місячні зі згустками крові

Причини появи згустків крові в місячних

Місячні зі згустками кровіМісячні зі згустками крові, хворобливі і рясні трапляються в житті майже кожної жінки. Але якщо подібне явище повторюється з місяця в місяць, є привід замислитися про здоров'я своєї статевої системи. Які причини таких порушень менструального циклу?

Багато лікарі, почувши такі скарги, ставлять пацієнткам діагноз «аденоміоз». До речі, це один з найбільш часто виставляються діагнозів. Якщо випадок не запущений (а це визначається на УЗД), можна не турбуватися. Ті ж згустки самі по собі ніякої загрози не представляють. Це просто згорнулася кров. Інша справа, що часто з'являються згустки при рясних менструаціях. Якщо об'єм втраченої крові перевищує 80 грамів, тоді мова йде про дуже рясних виділеннях, небезпечних для здоров'я. Може виникнути анемія. А тому, на даному факті потрібно загострити увагу лікаря. Як визначити кількість втраченої крові? Необхідно взяти чисту гігієнічну прокладку і зважити. Потім зважити прокладку після використання і знайти різницю між першим і другим значенням. Отримані результати записуйте в блокнотик і підсумуйте.

До речі, про анемії. Якщо має місце залізодефіцитна анемія, тоді цілком можливо, що саме через неї з'являються місячні зі згустками. Як не дивно, але є дослідження, які доводять цю закономірність. Крім того, є відомості, що, поборів анемію, і згустки з місячних пропадають. Звичайно ж, не варто починати приймати таблетки, що містять залізо, якщо факт анемії не доведений. Перш потрібно сходити до лікаря і здати аналіз крові, щоб з'ясувати рівень гемоглобіну. Просто так для профілактики пити лікарські препарати не варто.

Тепер уявімо, що рясні місячні зі згустками крові пішли у недавно народила жінки. Що це може бути? Якщо минуло не більше 4 тижнів після пологів, то тут 2 варіанти. Або в матці залишилися частинки плаценти, і тоді може знадобитися зробити вишкрібання матки. Або матка погано скорочується і може знадобитися приймати препарати, які допоможуть матці швидше скоротитися. До речі, ці ускладнення найчастіше виявляються в перші два тижні після народження дитини.

Крім того місячні зі згустками причини можуть мати цілком банальні. Наприклад, підвищення температури тіла. Нерідко з'являються згустки при захворюваннях, що провокують швидку згортання крові. І це далеко не всі можливі причини.

Якщо ви помітили під час менструації у своїх виділеннях згустки, відразу не панікуйте. Цілком можливо, що це варіант норми. При рясних ж виділеннях слід звернутися до гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua