← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Міжменструальні кровотечі

Міжменструальні кров'янисті виділення

Міжменструальні кровотечі: причини, як зупинитиМіжменструальні кровотечі - поширена гінекологічна проблема. Причини цього явища можуть бути різними: як загрозливими здоров'ю, так і варіантом норми. Коротко розглянемо їх, а також, що робити в тій чи іншій ситуації.

Про те, які міжменструальні кровотечі причини має лікар зможе сказати тільки після бесіди з пацієнткою, обстеження її шийки матки і всіх органів тазового дна. В більшості випадків буває достатньо гінекологічного огляду з взяттям мазків і УЗД. Але може знадобитися також взяти на гістологічне дослідження ендометрію, тканини шийки матки або зробити лапароскопічну операцію в цілях діагностики, а бути може відразу і лікування патології.

Якщо ваша «менструація» почалася менше, ніж через 21 день від першого дня попередньої - це ненормально. Поспішити до лікаря слід особливо в тому випадку, якщо почалося міжменструальні кровотечі зі згустками - це непряме підтвердження значної крововтрати.

Проблема може полягати у неправильній вироблення гормонів в яєчниках або щитовидній залозі, наприклад. При наявності такого роду міжменструальних кровотеч, лікар може поставити діагноз «дисфункція яєчників». Але тільки в тому випадку, якщо інші патології, як то гіперплазія ендометрію, виключені.

Початися менструація поза строку може і в разі переривання маткової або позаматкової вагітності. Так, не всі жінки стежать за своїм циклом і піклуються про контрацепцію. А адже незвично убога «менструація» може бути ознакою вагітності.

Якщо ж виникає імплантанційне кровотеча, то воно здоров'ю не загрожує, та й жінку сильно не налякає, оскільки дуже і дуже убоге. Термін його появи - приблизно через тиждень після овуляції, тобто при 28-денному менструальному циклі - за тиждень до початку наступних місячних (якщо вони почнуться, звичайно ж).

Може виникнути міжменструальні кровотечі при прийомі протизаплідних таблеток. Якщо таке відбувається в перші три місяці прийому препарату - потрібно просто трохи потерпіти. Це йде перебудова організму, нормальне явище. Якщо ж це триває довше 3-4 місяців - треба подумати про зміну препарату (по рекомендації лікаря) або про припинення прийому таблеток. Крім того, кровить може із-за помилок в прийомі препарату - якщо жінка п'є таблетки в один і той же час.

А як зупинити міжменструальні кровотечі в домашніх умовах і що призначають у таких випадках лікарі? Ми б не рекомендували самостійно приймати будь-які лікарські засоби. Ну а народна медицина рекомендує, наприклад, приймати відвар кропиви в такому разі навряд чи допоможе. Тим більше не потрібно покладатися на свої сили, якщо міжменструальні кров'янисті виділення інтенсивні доводиться міняти гігієнічну прокладку частіше 1 разу на 2-3 години. З такими симптомами лікар повинен прийняти позачергово.
Зупинка ж кровотечі буде проводиться залежно від тяжкості стану. Його оцінює лікар. Якщо це можливо, буде призначена гормональна терапія. У таких випадках може бути призначений «Дюфастон», наприклад, якщо проблема полягає в дисфункції яєчників.
Якщо ж кровотеча сильна, і його причиною є патологія ендометрію - швидким і ефективним лікуванням буде проведення кюретажу матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua