← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Міома матки лікування народними засобами

Лікування міоми матки народними засобами

Міома матки великих, малих розмірів лікування народними засобамиМіома матки лікування народними засобами сприймає або від неї можна позбутися тільки хірургічним шляхом? Більшість жінок, почувши такий діагноз, впадають в паніку і намагаються знайти спосіб з допомогою медикаментів, а ще краще нетрадиційними методами з допомогою трав, позбутися від цієї, нехай і доброякісної, але все ж з тенденцією до зростання пухлиною.

Методик народних досить багато. Приміром, дуже популярно прийняття радонових ванн. З цією метою тисячі жінок щорічно їздять на Північний Кавказ. Але ось тільки наскільки це ефективно - невідомо. Немає жодних висновків клінічних досліджень про ефективність даного нетрадиційного методу лікування.

Прополіс - народний засіб лікування міоми матки більш доступне. Нагадаємо, що прополіс являє собою бджолиний клей (речовина, що виробляється бджолами). Останнім часом використовується в лікуванні будь-яких недуг різними цілителями. Лікування міоми матки малих розмірів народними засобами проводиться з використанням настоянки прополісу, яка вживається всередину, а також ватних тампонів, які змочуються в прополісі і вводяться в піхву в нічні години. Кажуть, що доброякісна пухлина може розсмоктатися під впливом прополісу. Деякі відгуки про лікування міоми матки народними засобами підтверджують це. Жінки кажуть, що пухлина раптом зникла. Однак у лікарів на цей рахунок інша думка. Мабуть, на УЗД поставили помилковий діагноз, і міоми зовсім не було, що не рідкість. Але в цілому, при невеликій міомі, не субмукозной локалізації, шкоди це «лікування» при принесе (за винятком можливої алергії на прополіс при вагінальному використанні). Найчастіше пухлина розвивається вкрай повільно, і ніякого ефективного медикаментозного лікування в таких випадках лікар не зможе запропонувати.

Небезпечно лікування міоми матки великих розмірів народними засобами проводити, коли зволікання може загрожувати сильним кровотеча. Великі пухлини видаляються, причому в більшості випадків разом з маткою. Щоб уникнути видалення дітородного органу, слід не менше 1 разу на рік проходити УЗД-діагностику для відстеження динаміки зростання пухлини. При швидкому збільшенні її розмірів може бути рекомендована лапароскопічна операція, при якій матка зберігається, або більш сучасний, але не для всіх доступний через свою дорожнечу метод лікування - емболізація маткових артерій, коли в артерію, яка живить міому, вводиться спеціальний розчин, який блокує кровоток. Це в подальшому приведе до зменшення пухлини в розмірі. Органозберігаючі операції вважаються кращим лікуванням у тому випадку, якщо їх розмір перевищує 8-12 тижнів, і жінка планує в майбутньому материнство. Так як міома матки при вагітності має особливість різко збільшуватися в розмірах.

Повертаючись до питання нетрадиційного лікування. Існує ще дуже багато способів, у тому числі і відвари різних трав (деревій, кропива, калина тощо), збори. Але не варто забувати, що трави можуть бути ще небезпечніше для печінки і мати ще більш тяжкі побічні дії, ніж ліки. Тим більше, що дія трав ніхто науково не досліджував. Те ж відноситься до гомеопатії та гірудотерапії.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua