← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Симптоми міоми матки

Основні симптоми та методи діагностики міоми матки

Симптоми і ознаки міоми маткиМіома матки симптоми може проявляти різні, в залежності від розташування цієї пухлини в матці, а також безпосередньо її розмірів. Розглянемо що це за патологія, які симптоми при міомі матки може помітити жінка в тій або іншій ситуації, на що повинен звернути увагу лікар.

Міома матки - це одна з найпоширеніших гінекологічних патологій у жінок середньої вікової категорії репродуктивного віку (поки не вступили в період менопаузи). Це доброякісна пухлина, яка у вкрай рідкісних випадках здатна до переродження. Точні причини її появи невідомі, також як і заходи профілактики. Відомо, що дана пухлина гормонально залежна. А сприяючими факторами до її виникнення можуть служити аборти, відсутність вагітностей і пологів, спадковість, ожиріння.

Міоми можуть бути 5 видів: интрамуральная, субсерозная, субмукозная, интерстициональная, міома шийки матки. Интрамуральная формується в середньому м'язовому шарі матки, інтерстиціальна в межмышечном шарі, субсерозная з зовнішньої частини матки, субмукозная росте всередині матки (у слизовій оболонці), міома шийки матки безпосередньо в цій частині дітородного органу. Найбільш яскраві субмукозная міома матки симптоми має. Це міжменструальні кровотечі і рясні менструальні кровотечі. Якщо жінка помічає, що крововтрати в період місячних стали більше, і тим більше якщо кров'янисті виділення виникають поза місячних, необхідно сходити до гінеколога і зробити УЗД внутрішніх статевих органів. Субсерозная міома матки симптоми ніякі помітні для жінки може тривалий час не мати. І жінки нерідко не підозрюють про цих доброякісних утвореннях у себе в матці, поки не сходять на прийом до гінеколога або не зроблять ультразвукове обстеження. З'явитися в цьому випадку симптоми міоми шийки матки можуть лише при великих розмірах. Зазвичай це більше 5-7 см. При знаходженні пухлини на передній стінці матки може чинитися тиск на сечовий міхур, і, як наслідок, виникнути нетримання сечі або навпаки утруднення її відходження. При розташування вузла на задній стінці чиниться тиск на пряму кишку - в результаті виникають проблеми зі стільцем, запори.

У більшості випадків у жінок з міомами виникають тазові болі тієї або іншої інтенсивності. У деяких випадках виникає безпліддя.

Симптоми міоми матки при вагітності зазвичай проявляються набагато яскравіше, так як в період виношування дитини пухлина починає швидко зростати за рахунок збільшення концентрації гормонів у жінки, а як ми вже говорили, міома - гормонозалежна пухлина. Після пологів пухлини зазвичай дещо зменшуються в розмірах.

Симптоми міоми матки на ранніх стадіях явно видно при ультразвуковому обстеженні. Таким чином можна діагностувати освіти менше 1 см в розмірі. Тоді як при звичайному гінекологічному огляді ознаки міоми матки виявляються при більш великих її розмірах, коли форма дітородного органу стає неправильною, розмір більше звичайного.

Міома, як правило, росте дуже повільно і обов'язковому видаленню підлягає тільки при субмукозном розташуванні великих розмірах і дуже швидкому зростанні (при підозрі на онкологічний процес). Більш того, міома не лікуватися консервативним шляхом. Трохи сповільнити її зростання в деяких випадках можуть оральні контрацептиви і внутрішньоматкова гормональна система, а також лікарські препарати, що вводять жіночий організм штучно в менопаузу (тимчасово). Але це не означає, що не важлива рання діагностика. При ранньому діагностуванні є можливість спостерігати за ростом пухлини (робити це потрібно не менш 1 рази в рік на УЗД) і своєчасно спланувати вагітність (при бажанні мати дітей), поки міома невеликого розміру.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua