← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Міома шийки матки

Причини, ознаки, лікування міоми шийки матки

Міома шийки матки що це такеМіома шийки матки - не дуже поширена доброякісна пухлина матки, яка може стати серйозною перешкодою для вагітності, природних пологів, викликати неприємні симптоми, несумісні зі спокійним життям. Міома шийки матки що це таке і як її лікувати?

Міома - це доброякісне утворення в матці. Виникає, за статистикою, у кожної третьої жінки у віці 25-50 років (в репродуктивному віці). Пухлина гормонально залежна і зустрічається приблизно з однаковою частотою у народжували і не народжували. Факторами ризику розвитку цієї пухлини можуть стати аборти, діагностичні вискоблювання порожнини матки і запальні процеси в ній, спадковість.

Міоми можуть розташовуватися на стінках матки, причому як назовні, так і всередині м'язового шару. В залежності від розташування пухлини та її розміру, жінка може відчувати або не відчувати будь-які нездужання. Розглянемо які симптоми міоми шийки матки можуть спостерігати жінки. Зазвичай це розпираючий біль в області тазу і кров'янисті виділення, особливо, якщо вузол розташований субмукозні. Ще один явний симптом - безпліддя, міома шийки матки і вагітність не рідко несумісні, оскільки пухлина, особливо якщо вона великого розміру, заважає проникненню з піхви сперматозоїдів, а якщо і відбувається зачаття, то така дитина дуже дорого дається жінці. Справа в тому, що при такому низькому розташуванні вузлів можливо їх погане харчування, а значить - некроз, що може стати приводом до екстреного хірургічного втручання.

Ще зовсім недавно жінкам з шийковим міомою пропонували екстирпацію матки, тобто її видалення. Зараз же жінкам репродуктивного віку доступні інші методи лікування, не роблять згодом неможливим материнство. Це консервативна міомектомія з лапаротомическим або лапароскопічним доступом. А при великих розмірах пухлини - емболізація маткових артерій з наступним хірургічним втручанням при необхідності. Також може бути запропоновано гормональне лікування для зменшення розмірів пухлини з метою подальшого її видалення.

Жінкам, що зважилися на хірургічне лікування шеечной міоми матки, потрібно дуже уважно підійти до відбору оперує хірурга, так як операція це непроста - в області перешийка матки проходить артерія, пошкодження якої може призвести до сильної кровотечі, зупинити яку можна буде тільки видаленням дітородного органу.

Якщо ви плануєте вагітність, і у вас вперше виявлена шийкова міома, потрібно правильно діагностувати її від плідного яйця. Іноді імплантований в області шийки матки плідне яйце приймають за міому. У разі шеечной вагітності завжди проводиться екстирпація матки, зволікання загрожує смертю жінки від сильної кровотечі.

Якщо міома швидко зростає (більш, ніж на 30% від її обсягу на рік) або є несприятливі ультразвукові ознаки, зволікати з хірургічним втручанням не можна, так як ні УЗД, ні МРТ не може відрізнити лейомиому (доброякісну пухлину) від лейосаркомы (злоякісного новоутворення).

Будьте уважні до свого здоров'я. Міома шийки матки лікування народними засобами не сприймає.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua