← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Лікування молочниці

Як лікувати молочницю в домашніх умовах

Як лікувати молочницюЛікування молочниці - це одна з основних гінекологічних проблем сучасної жінки. Саме кандидоз є одним з найпоширеніших захворювань, що передаються статевим шляхом. Благо, ніяких серйозних наслідків для здоров'я кандидоз не приносить, але може помітно погіршити якість життя.

Про те як лікувати молочницю у кожного лікаря своя думка. Так, є золоті стандарти лікування, але не завжди вони дають хороший результат. А все тому, що існує кілька штамів грибків Кандида, і не всі вони однаково добре реагують на стандартні лікарські засоби. Але і це не головне. Практично марно намагатися позбавитися від захворювання молочниця, лікування в домашніх умовах якщо проводиться без винятку провокуючого фактора її.

Про це трохи детальніше. Хороший лікар, чим би він не лікував, нехай навіть укупі з лікарськими засобами використовував фітотерапію, завжди просить пацієнтку розповісти що на її думку, стало причиною виникнення у неї захворювання, чи є у неї новий статевий партнер, бути може вона використовує для інтимної гігієни новий засіб або стала часто носити синтетичну білизну. Якщо з'ясувати причину вдається, то це дає великий шанс того, що в подальшому ця пацієнтка більше не прийде на консультацію з причини молочниці. Якщо ж ні, рецидиви можуть траплятися з місяця в місяць...

Але все ж повернемося до питання «молочниця лікування препарати». Призначаються ліки для лікування кандидозу тільки в тих випадках, якщо, крім поганих аналізів у жінки присутні симптоми даного захворювання, що викликають дискомфорт. В першу чергу, це рясні виділення з піхви і свербіж. В гостру фазу захворювання призначається клотримазол, оксиконазол або кетаконазол у вигляді вагінальних свічок і мазей (при необхідності). Крім того, для швидкого ефекту може бути призначено 1 капсула флуконазолу для прийому всередину. Але такого роду (флуконазол) молочниця лікування під час вагітності не сприймає. Особливо на ранніх термінах, в першому триместрі і якщо препарат доводиться пити не одноразово, а систематично.

Вибирати препарат розумно після визначення чутливості до антимикотическим засобів. За результатами аналізу лікар скаже, якщо у вас молочниця лікування флюкостан препаратом або яким-небудь іншим вам може допомогти. Крім тесту на чутливість, рекомендується здати аналіз методом ПЛР на інфекції, що передаються статевим шляхом. І якщо вони виявляться, то паралельно позбавлятися і від них, як одних з основних провокаторів кандидозу. Так що яке вимагає молочниця лікування, свічки певні або таблетки всередину, а бути може і прийом препаратів від супутніх захворювань - це питання не таке просте.

Багато жінок вирішують позбавлятися від кандидозу не лікарськими засобами, а народними. Повинно бути призначено якщо загострилася молочниця лікування, сода є одним з найбільш відомих варіантів. Можна обробляти слабким содовим розчином зовнішні статеві органи і навіть спринцюватися (але тільки не часто, інакше остаточно порушиться баланс мікрофлори). Молочниця лікування народними засобами у вигляді трав також іноді припускає, якщо можливості терміново сходити до лікаря або придбати лікарські препарати немає. Зазвичай народні цілителі рекомендують у цих випадках робити ванни з різних трав, наприклад, ромашки, евкаліпта та ін В тазик потрібно набрати невелику кількість відвару і посидіти в ній кілька хвилин. Свербіж на деякий час таким чином можна зняти.

Піклуйтеся про своє здоров'я, користуйтеся бар'єрної контрацепцією, ведіть здоровий спосіб життя, і кандидоз вас не потурбує.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua