← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Причини молочниці у жінок

Причини виникнення молочниці у жінок

Причини появи молочниці у жінокПричини молочниці у жінок різноманітні. До них можна віднести як супутні захворювання, що призводять до зниження імунітету, так і надмірну інтимну гігієну, і прийом деяких лікарських препаратів. З цієї статті ви дізнаєтеся найбільш часті причини виникнення молочниці у жінок різних вікових категорій.

В першу чергу слід сказати, що збудником даного захворювання є дріжджоподібні мікроорганізми - грибки Кандіда. А саме захворювання у багатьох медичних класифікаціях називається статевою інфекцією. Тобто причиною первинного виникнення молочниці або її рецидиву може стати статевий партнер. Однак, дослідження статевих партнерів жінок, які страждають кандидозом, показують, що лише четверта частина чоловіків (а то і менше) також мають симптоми захворювання. А це означає, що статева передача інфекції аж ніяк не найчастіша причина кандидозу.

Молочниця у жінок причини виникнення може мати, обумовлені прийомом лікарських препаратів. До них можна віднести такі зараз популярні оральні контрацептиви (протизаплідні таблетки), антибіотики, кортикостероїди. Також виникає кандидоз при проходженні хіміотерапії і променевого опромінення. Все це може призвести як мінімум до зміни мікрофлори, зменшення корисної флори і росту умовно-патогенної, до якої і належать гриби Кандида. Звичайно, тільки з причини підвищеного ризику молочниці не варто відмовлятися від надійної контрацепції або лікування. Але враховувати все перераховане як можливі фактори ризику необхідно.

Більш серйозні причини появи молочниці у жінок - це туберкульоз, онкологічні захворювання та захворювання крові, інфекції. Тому, лікар при частих рецидивах молочниці обов'язково повинен направити пацієнтку здати аналізи на приховані інфекції (мазок), кров на ВІЛ, гепатит та ін Крім того, є свідчення того, що на мікрофлору піхви велику роль має мікрофлора кишечника, а це значить, стати причиною молочниці можуть шлунково-кишкові захворювання. Віддалені наслідки може мати і авітаміноз, на щастя, у вираженому стані він зустрічається досить рідко.

Провокувати кандидоз можуть тяжкі ендокринні захворювання. Такі як цукровий діабет, гіпотиреоз, дисфункція надниркових залоз, гіперглікемія.

Негативно впливають на мікрофлору часті вагінальні спринцювання, використання деяких лубрикантів, а також носіння нижньої білизни, зшитого з неякісних, ненатуральних тканин.

І, нарешті, фізіологічні стани. Нерідко молочниця виникає відразу після менструації і під час вагітності. Знизити ймовірність рецидивів у цьому випадку можна лише усунувши по можливості інші перераховані вище негативні фактори.

Знаючи причини молочниці у жінки, лікар може не тільки допомогти їй уникнути повторення захворювання, але і виявити на ранній стадії інші недуги, навіть ті, які не мають прямого відношення до статевих органів.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua