← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Молочниця у жінок

Які причини, ознаки молочниці у жінок і як її лікувати

Молочниця у жінок: симптоми, ознакиМолочниця у жінок - це одне з найбільш частих гінекологічних захворювань. Хворіти їм можуть жінки різного віку, що живуть статевим життям і немає, вагітні і навіть новонароджені діти. Розглянемо основні симптоми молочниці у жінок, її причини та методики лікування.

Причини і симптоми кандидозу

Кандидоз - це медичне назва молочниці. Виникає захворювання на слизових оболонках тіла - в роті і на статевих органах. У роті кандидоз проявляється частіше у зовсім ранньому віці, причому з однаковою частотою у хлопчиків і дівчаток. Вагінальна локалізація зустрічається у дівчаток в будь-якому віці.

Кандиди, збудники захворювання, в невеликих кількостях існують на слизових оболонках майже всіх людей. Але тільки патологічне збільшення їх кількості, яскрава симптоматика вважаються початком захворювання і потребують лікування.

Ознаки молочниці у жінок - це сильний свербіж в області статевих губ, клітора, всередині піхви, а також творожистие густі виділення білого кольору з кислим запахом. Якщо гінеколог візьме на дослідження у жінки мазок з піхви в період загострення симптоматики, то в ньому обов'язково буде зафіксовано велику кількість грибків Кандида.

Які ж молочниця у жінок причини виникнення має? Це все те, що може привести до зниження імунітету. Нерідко кандидоз співіснує з іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом. До речі, а чи передається сам кандидоз від одного статевого партнера до іншого, і взагалі хворіють чоловіки. Прояви кандидозу у чоловіків виникають вкрай рідко із-за особливої будови їх статевих органів. Але нерідко вони є переносниками цього умовно-патогенного мікроорганізму.

Але повернемося до причин. До падіння імунітету може призвести тривалий прийом антибіотиків, різні хронічні і гострі захворювання (причому зовсім необов'язково гінекологічні), а також різні алергени. Такими алергенами можуть стати лубриканти, що використовуються під час статевих актів, вологі серветки, призначені для інтимної гігієни, мило і т. д. Нерідко кандидоз виникає через спринцювань. Є ще така категорія жінок, яка впевнена в тому, що таким чином можна уникнути небажаної вагітності. А є «чистюлі». Однак спринцюватися без вагомої на те причини (що трапляється вкрай рідко) не варто. При спринцювання вимивається корисна мікрофлора піхви, а умовно-патологенные збудники як раз-таки залишаються і їх зростання вже нічим не стримується.

Лікування кандидозу

Врахуйте, що якщо у вас немає симптомів захворювання, нехай і в аналізах знайшли грибки Кандіда, лікуватися вам не потрібно. Молочниця у жінок лікування вимагає тільки при одночасному присутності симптомів захворювання, що викликають дискомфорт, а також підтвердження діагнозу лабораторними дослідженнями. Без підтвердження діагнозу проводити лікування не можна, так як подібні симптоми мають і інші захворювання, які потребують лікування іншими лікарськими препаратами.

Якщо загострюється молочниця у жінок, препарати для лікування які можуть бути використані? Існує кілька схем лікування захворювання. Зазвичай при появі перших симптомів лікар призначає вагінальні протигрибкові свічки. Якщо ефект від їх використання не настає, додатково призначаються таблетки для прийому всередину.

Багато лікарі старої закалки і «знаючі» люди вважають, що молочниця у жінок лікування народними засобами теж сприймає. Можуть бути рекомендовані ванночки з лікарських трав, спринцювання. Але перші малоефективні, так як не допоможуть позбутися від грибків, поширилися всередині піхви і провокують виділення, викликають свербіж. А спринцювання, як ми вже писали вище, навпаки ускладнять ситуацію, так як корисні бактерії, захисники мікрофлори будуть просто вимиті.

Одним словом, замінювати ліки травами - це нерозумно. Сучасні препарати коштують зовсім не дорого і можуть застосовуватися абсолютно без шкоди здоров'ю навіть дітьми і вагітними жінками.

Будьте здорові!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua