← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Небажана вагітність, що робити і як позбутися

Як позбутися від небажаної вагітності

Як позбутися від небажаної вагітностіНебажана вагітність, що робити, якщо вона настала? Власне, варіантів лише два: залишити дитину або перервати вагітність. У цій статті ми не будемо агітувати за те чи інше. Кожна жінка, сім'я повинна самостійно прийняти рішення. Ми ж дамо поради тим молодим жінкам, які опинилися в складній ситуації, коли, на жаль, необхідно позбутися від вагітності на ранніх термінах - як це зробити з мінімальною шкодою для психіки і фізичного здоров'я.

Якщо з початку затримки менструації пройшло 1-2 тижні, то можливо 2 варіанти - зробити міні або медикаментозний аборт. Міні-аборт (або вакуум-аспірація) може бути проведений у стерильних умовах малої операційної в клініці, в перебуванні в стаціонарі необхідності немає. Перед процедурою необхідно пройти ультразвукове дослідження для підтвердження маткової вагітності та визначення діаметру плідного яйця (встановлення точного терміну гестації). Як позбутися від небажаної вагітності потім можна буде? Це можливо після здачі невеликого набору аналізів. Процедура проводиться під місцевим знеболенням, рідше загальним наркозом, триває лічені хвилини. Жінці вводять через цервікальний канал у матку спеціальну трубочку, в яку за допомогою спеціального апарату, всмоктується вміст порожнини матки - ендометрій разом з плодовим яйцем. У вкрай рідкісних випадках можливий неповний аборт, коли необхідно повторити процедуру або навіть зробити вишкрібання порожнини матки. До речі, без цього хірургічного втручання не обійтися, якщо термін вагітності перевищує 6-7 тижнів, так як плодове яйце до цього терміну вже має досить великі розміри. Міні-аборт можна зробити безкоштовно у багатьох великих міських жіночих консультаціях. У випадку платного лікування його вартість складе від 1000 до 3000 рублів, в середньому, це в регіонах Росії.

А що робити якщо вагітність небажана, але не хочеться ніяких втручань в матку? В такому випадку, якщо затримка тільки почалася, можливе проведення медикаментозного аборту. Проблема полягає тільки в тому, що ця послуга завжди платна і може бути проведена тільки в медичних установах, які мають відповідну ліцензію. Після проведення невеликого обстеження та оплати лікар видає таблетки від небажаної вагітності жінці. Слід уточнити, що це зовсім не ті препарати, які використовують в якості протизаплідних засобів. Ці таблетки не можна купити в аптеці. Таблетки жінка приймає в присутності лікаря, після йде додому і через деякий час приймає вже інший препарат, також виданий лікарем. Після у неї з'являються болі в нижній частині живота і починається кровотеча, тобто відбувається викидень.

Проблеми можуть бути дві:

1. сильне кровотеча, яка потребує медичної допомоги;

2. неповний аборт, що вимагає проведення вакуум-аспірації (міні-аборти).

Вартість медикаментозного аборту становить від 3000 до 10000 рублів. В цю вартість входить медичне обстеження до і після аборту (обов'язково УЗД).

Залишилося дізнатися чи можна на ранньому терміні позбутися від небажаної вагітності народними засобами і як це зробити. Багато жінок, особливо молоді, неповнолітні дівчата, які не хочуть розголосу - розповідати про свою вагітність батькам, лікарям... Тому вони самостійно вишукують способи позбутися дитини. У хід йдуть сильні фізичні навантаження, вітамін С, прийом тератогенних препаратів, які згубно впливають на плід і викликають припинення розвитку вагітності. А хтось намагається через Інтернет, нелегально купити препарати для медикаментозного аборту. Все це дуже небезпечно!

Якщо вам дорога ваша життя, не намагайтеся самостійно спровокувати викидень. Це загрожує сильною кровотечею, яке зупинити можна буде тільки екстреним видаленням матки, і зараженням крові.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua