← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Небажана вагітність на ранніх термінах

Що робити, якщо вагітність небажана

Переривання небажаної вагітності на ранніх термінах народними засобамиНебажана вагітність на ранніх термінах при своєчасній діагностиці - чутливі тести багатьох виробників показують «цікаве положення» вже в перший день затримки менструації, може бути перервана за допомогою медичних препаратів, або нескладного хірургічного втручання (так званого міні-аборту).

Що робити якщо вагітність небажана - негайно звертатися до гінеколога. Повірте, не ви перша, хто приходить до лікаря з такою делікатною проблемою, тому не бійтеся, що він буде засуджувати вас, відмовляти. В поліклініці або жіночій консультації вам, швидше за все, зроблять УЗД і візьмуть необхідні аналізи для точного визначення строку вагітності, а після відразу ж призначать один з підходящих методів переривання - це можуть бути спеціальні гормональні таблетки, або проста операція, що проводиться під місцевим наркозом. Більш докладно про те, як проходить переривання вагітності на ранніх термінах тим або іншим способом, читайте нижче.

Медикаментозний аборт

Якщо термін вашої вагітності невеликий - ось тому не можна зволікати з проведенням тесту і дальшим походом до лікаря, то, швидше за все, можливо перервати вагітність за допомогою прийому таблеток. У вас трапиться викидень, і почнеться звичайна, хоча найчастіше більш рясна і болюча, менструація. Ці препарати блокують дію гормону вагітності - прогестерону. У підсумку розвиток ембріона зупиняється і він відторгається маткою.

Найбільш ефективний медикаментозний аборт при вагітності 3-4 тижні. Хоча офіційно його дозволено робити до 6-7 тижнів. Зазвичай під час прийому або введення препарату жінка перебуває в клініці (стаціонарі) під наглядом лікаря, якщо стан задовільний - через пару годин можна йти додому.

Пам'ятайте, що переривання небажаної вагітності на ранніх термінах народними засобами категорично не рекомендується. Це не тільки не дасть потрібного ефекту, але в деяких випадках може бути просто небезпечним для життя. Набагато кращим рішенням проблеми буде похід до лікаря, подальший прийом таблетки і отримання бажаного результату. Правильно проведений медикаментозний аборт досить безпечний для здоров'я і дає гарантію позбавлення від плоду у 96-98%.

Інші методи переривання вагітності з малих термінів

Якщо термін медикаментозного аборту пройшов, або названий метод не підходить з якихось показниками (дуже рідко зустрічається алергія на застосовувані медичні препарати), лікар може направити вас на так званий міні-аборт. Зазвичай його призначають при вагітності від 5 до 7-8 тижнів і проводять в стаціонарі під місцевою анестезією. Суть операції полягає в «відсмоктуванні» з допомогою створюваного тиску плодового яйця від стінки матки. Зазвичай для здійснення процедури досить 2-5 хвилин. Після обов'язкового УЗД, яке проводять, щоб переконатися, що в порожнині матки відсутні залишки тканин, пацієнтку відпускають додому. Сама операція дуже проста, не заподіює травми шийки матки і мінімально пошкоджує слизові оболонки.

Пам'ятайте, чим раніше буде виявлена небажана вагітність, тим швидше лікар зможе підібрати вам адекватний метод її переривання. Не затягуйте похід до гінеколога, не чекайте, що «все пройде само» і вже тим більше не намагайтеся самостійно позбутися плоду. Адже сучасні препарати та засоби допоможуть вам вирішити делікатну проблему швидко, недорого, з мінімумом ризику для здоров'я.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua