← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Небажана вагітність таблетки

Таблетки від небажаної вагітності

Таблетки від небажаної вагітностіНебажана вагітність таблетки які допоможуть не допустити її настання? Таке питання задають як жінки, які перебувають у пошуку планової чи екстреної контрацепції, так і ті, які вже чекають дитину, але хочуть перервати вагітність. Поговоримо про кожного цьому моменті.

Про те які таблетки від небажаної вагітності можна приймати (і чи можна взагалі) розповість ваш лікар. На фармацевтичному ринку представлений ряд препаратів - оригіналів і дженериків, що мають різний склад, але однакові протипоказання і можливі побічні дії. Є препарати, які показані при проблемах косметичного характеру - акне, жирне волосся, себорея та ін Інші призначені для профілактики ендометріозу. Деякі таблетки рекомендовані для прийому молодим жінкам, інші більше підходять для годуючих грудьми і у віці старше 35-40 років.

Є у таблеток безліч протипоказань до застосування. Наприклад, злоякісні новоутворення печінки і молочних залоз у даний час або в минулому, артеріальна гіпертензія та ін Зазвичай для відповіді можна приймати жінці таблетки чи ні - лікаря вистачає однієї з нею бесіди. Надійність цих протизаплідних засобів при дотриманні інструкції практично 100%.

Оральні контрацептиви можна вживати тривалий час, якщо немає протипоказань і різко виражених побічних дій. Дози прийнятих гормонів мінімальні і не позначаються на організмі, не приводять до безпліддя, онкологічних захворювань тощо

На жаль, не всі жінки користуються надійної контрацепцією... І можуть виникати ситуації, коли потрібні екстрені таблетки від небажаної вагітності - щоб її уникнути. Такі препарати є у вільному продажу. Їхня ефективність багато в чому залежить від дня менструального циклу у жінки (овуляція чи ні), а також від проміжку часу від незахищеного статевого акту, в результаті якого може настати вагітність. Чим швидше випити препарат - тим більше ймовірність ненастання вагітності. Слід зазначити, що препарати даного напрямку містять велику концентрацію гормонів і тому не повинні використовуватися в якості постійної контрацепції.

Але що робити якщо небажана вагітність все ж настала, чи можна уникнути хірургічного аборту? Так, зараз це можливо. Щоправда, послуга платна і досить дорога. Називається медикаментозний аборт. Виконується на самих ранніх термінах вагітності. Жінка приймає видані лікарем таблетки, після чого в неї відбувається мимовільний викидень.

Екстрена контрацепція і медикаментозний аборт приносять шкоди організму, можуть викликати сильні маткові кровотечі, порушення менструального циклу і різні гінекологічні захворювання. Задумайтеся про надійних і безпечних способів запобігання від небажаної вагітності. Вибір є.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua