← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перерва в прийомі протизаплідних

Перерва в прийомі гормональних контрацептивів

Чи потрібно робити перерву в прийомі протизапліднихПерерву в прийомі протизаплідних препаратів - повинен він бути, з якою регулярністю, і що буде, якщо пити таблетки без перерви?

Більшість популярних в Росії препаратів розраховані на 21 день застосування. Після робиться семиденний перерву в прийомі гормональних контрацептивів, і протягом нього у жінки починається менструальноподобная реакція. Потім приймається нова упаковка.
У деяких випадках, при лікування ендометріозу, наприклад, лікар може призначити пити три цикли таблеток безперервно. Також і сама жінка може одноразово не робити перерву в прийомі оральних контрацептивів (ОК), щоб відстрочити менструальна кровотеча. Це особливо актуально на час літньої відпустки, якщо на нього потрапляють місячні. Але потрібно враховувати і те, що при подібному безперервному прийомі препарату у жінки підвищується ризик міжменструальних і навіть дуже інтенсивних кровотеч, які можуть зіпсувати відпустку куди гірше...

Також варто сказати, що є препарати, що містять в одному блістері не 21, а 28 таблеток - з них 7 таблеток по суті є пустушками. І виробником зазвичай виділяються певним кольором. Приймаючи такий препарат, ні в якому разі не можна помилитися і випити «пустушку» в перші 21 добу прийому. Це може стати причиною зниження ефективності пероральних контрацептивів. До речі, завагітніти після прийому протизаплідних таблеток набагато простіше, ніж не приймаючи їх. Вважається, що після закінчення прийому гормональних препаратів у жінки в перші місяці частіше відбувається овуляція, таким чином підвищується ймовірність настання вагітності.

А чи потрібно робити перерву при прийомі протизаплідних таблеток на місяць і більше чи можна пити постійно, дотримуючись інструкції (21+7)? Раніше лікарі рекомендували кожні 3-4 місяці робити перерви. Але це було пов'язано з тим, що таблетки містили велику концентрацію гормонів і справді могли мати негативний вплив на жіночий організм. Навіть є результати досліджень, що доводять взаємозв'язок між пероральними контрацептивами та рак молочних залоз.
Сучасні ж препарати мають куди більш збалансований склад. І лікарі можуть рекомендувати їх приймати стільки, скільки потрібно з метою контрацепції, якщо немає протипоказань та факторів ризику виникнення ускладнень (куріння, хвороби печінки, нирок тощо). А для недопущення розвитку ендометріозу та профілактики гіперплазії ендометрія - так взагалі довгостроково, протягом декількох років, до настання менопаузи. Нерідко тільки гормональні препарати допомагають жінці уникнути операції з видалення матки.

Також слід сказати, що зміна препарату або перерва в прийомі може призвести до посилення менструальної кровотечі, при наявності у жінки ендометріозу. До того ж, якщо робити перерви в прийомі таблеток, підвищується ризик виникнення побічних явищ. Таких як міжменструальні виділення.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua