← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Переривання вагітності молоком з йодом

Чи можна перервати вагітність, випивши молоко з йодом

Переривання вагітності молоком з йодомПереривання вагітності молоком з йодом останнім часом все частіше намагаються здійснити. Цей народний спосіб набирає популярність за рахунок передачі чуток з уст в уста і сумнівних рекомендацій в мережі Інтернет.

Насправді, йод з молоком при вагітності може викликати масу важких наслідків для організму дівчини, ніяк не пов'язаних з перериванням вагітності. Інше питання в тому, що якщо юна особа опиняється в лікарні у вкрай важкому стані, мови про збереження дитини вже не піде, лікарі будуть боротися за життя горе-матусі.

Що змушує молоденьких дівчат піддавати себе смертельній небезпеці, і шукати відповідь на питання про те, як приймати йод з молоком? В першу чергу страх і невідомість. А ще повне нерозуміння фізіологічних процесів. Обмінюючись «досвідом» і задаючи в мережі запитання подруг по нещастю, дівчатка дізнаються одне одного, як викликати місячні на термін 25 тижнів народними засобами. Які там місячні? Це вже передчасні пологи, на цьому терміні лікарі вже можуть поборотися за життя немовляти. І якщо вагітність протікає нормально, а організм сильний, ніякі спроби самостійного аборту не призведуть до її припинення.

А чи була вагітність?

Коли молода дівчина або зовсім підліток виявляє затримку менструації, то з жахом починає думати про вагітність. Але у молодих дівчат менструальний цикл ще не встановився. І причиною для затримки місячних може бути стрес, фізична втома, хвороба. Нерідко початок статевого життя або зміна партнера викликають затримку місячних.

Перш ніж бити тривогу, треба купити звичайний аптечний тест на вагітність. Проводити такий тест можна з першого дня затримки. Він розрахований на те, що в сечі вагітної жінки до цього моменту міститься досить гормону ХГЛ. Тест може визначити вагітність за день-два до передбачуваної менструації, але ніяк не раніше. Між іншим, ні огляд лікаря, ні УЗД не покажуть вагітності на ранньому терміні. Тільки аналіз крові на ХГЛ, але щоб його зробити, потрібно направлення лікаря, або гроші (якщо здавати без направлення).

Багато розповідей про те, що молоко і йод проти вагітності «допомогли», засновані на тому, що дівчинка виявила у себе затримку місячних, вирішила, що в положенні, випила цей моторошний коктейль, і через деякий час почалися місячні. Тільки вагітності ніякої не було, місячні почалися самі по собі.

Якщо тест сказав «так»

Якщо наявність вагітності підтвердилося тестом, ні в якому разі не варто намагатися позбутися від неї самостійно. Дівчата вважають, що скориставшись яким-небудь з «народних засобів», зможуть вирішити проблему, і ніхто нічого не дізнається.

Насправді реальність така, що можливі три шляхи розвитку подій.

Якщо вагітності не було, а народний спосіб нібито викликав місячні, дівчині забезпечені проблеми з власним здоров'ям.

Якщо вагітність була, а самостійні спроби все-таки викликали кровотеча, приховати від батьків не вдасться, так як кровотеча, викликане в домашніх умовах, буде проривним і не припиниться самостійно. Дівчат після таких спроб регулярно госпіталізують до лікарні у вкрай важкому стані.

Ще один варіант розвитку подій не менш жахливий. Спроба переривання вагітності не призводить до мимовільного аборту, однак шкоди здоров'ю дитини і матері завдано непоправної. Можливо, батьки, дізнавшись про те, що трапилося, вмовлять дівчину зберегти дитину, але здоровим він вже не народиться. Такі експерименти на ранніх термінах вагітності призводять до важких порушень в розвитку малюка.

Йод з молоком - ліки від дітей

Як діють йод з молоком при вагітності? Почнемо з того, що вплив йоду на організм дуже значно. При явному недоліку можуть народжуватися розумово відсталі діти, вагітність може перерватися самостійно навіть на великому терміні. Тобто йод при вагітності організму необхідний, але його недолік не такий страшний як передозування. Спиртовий розчин йоду взагалі не придатний для внутрішнього застосування. Він токсичний. Можливий опік внутрішніх органів, опік і некроз (відмирання) тканин стравоходу і шлунка. Крім того, вплив такої кількості йоду токсичної форми призводить до незворотних змін щитовидної залози і катастрофічного порушення гормонального балансу організму.

Неодноразове вживання молока з йодом, швидше за все, викличе завмирання вагітності. Плід помре в утробі, а жінці все одно загрожує аборт, але наслідки перебування мертвого плоду можуть бути найплачевнішими. Як часто помилки юності призводять до важкої форми безпліддя. Крім завмирання вагітності можливі запалення багатьох внутрішніх органів, які будуть супроводжуватися блюванням з кров'ю, кровотечею з сечовивідних шляхів і порушенням роботи серця.

Лідерами за кількістю летальних випадків є ванна з гірчицею і стрибки з висоти. Ті, хто намагаються здійснити переривання вагітності народними засобами, гублять не тільки свою дитину, але й ризикують власним життям. Адже дівчата часто беруть величезні дози трав'яних настоянок та інших сумнівних засобів, щоб напевно досягти результату.

Невже можна подумати, що смерть або інвалідність дівчата більше доведеться по серцю батьків, ніж небажана вагітність? Зверніться за допомогою до оточуючих. І якщо буде прийнято рішення про аборт, проводити його може тільки кваліфікований лікар. Це можна зробити і безкоштовно по напряму з поліклініки. А лікарську таємницю доктора збережуть.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua