← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Переривання вагітності

3 способи переривання вагітності

Переривання вагітностіПереривання вагітності - це сильний удар як на психічному, так і фізичному здоров'ю жінки. Можна довго розмірковувати про те, що необхідно оберігатися, але і самі надійні засоби контрацепції також іноді підводять, або в самий потрібний момент їх не виявляється під рукою. І тому, доводиться замислюватися про те, які терміни переривання вагітності та найбільш безпечні способи. Поговоримо про це.

Багато хто вважає, що чим раніше буде перервана вагітність, тим менше аборт принесе шкоди організму. В принципі, це так, адже з терміном збільшується і ймовірність виникнення проблем, як кровотеча, не повний викидень і т. д. Однак аборт можливо зробити тільки в тому випадку, якщо плідне яйце вже приліпилося до стінки матки. А це відбувається приблизно через 7-10 днів після «результативного» статевого акту. Чуючи про те, скільки доведеться чекати, деякі жінки, ще точно не знають про те, що в положенні, але інтуїтивно це відчувають, намагаються провести якусь профілактику імплантації заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Тобто намагаються «викликати місячні», зробити переривання вагітності народними засобами в домашніх умовах. У хід йде пижмо, аскорбінова кислота, гаряча ванна, петрушка та інше. Але такі дії не допоможуть вирішити проблему, а швидше спровокують поява і інших.

Якщо вже дуже не хочеться робити аборт методом вискоблювання порожнини матки, можна спровокувати викидень прийомом спеціальних лікарських засобів. Таблетки для переривання вагітності у вільному продажу відсутні, аборт проводиться під наглядом лікаря-гінеколога, та й коштує недешево. До 10000 рублів. Великий мінус даного типу аборту в тому, що нерідко після нього доводиться робити вишкрібання з-за неповного викидня і сильної кровотечі. І тим частіше настає дане ускладнення, чим більший був термін гестації. Термін, до якого можливо медикаментозне переривання вагітності - 6 тижнів з моменту початку останньої менструації, тобто близько 2 тижнів затримки менструації (при 28-денному менструальному циклі). Даний аборт, незважаючи на свою новизну, також не є безпечним, не проходить безслідно для організму.

Більш доступно і в фінансовому плані, і в плані медичних можливостей - операційне переривання вагітності. Воно може бути виконано будь повнолітньої жінки (неповнолітнім лише при згоді батьків), у якій відсутні протипоказання до даної операції до терміну 12 тижнів. Після 12 тижнів - тільки якщо є серйозні соціальні підстави або за медичними показаннями (у дитини вади розвитку, погіршення стану здоров'я матері тощо). Вишкрібання матки завжди проводиться в умовах стаціонару з використанням внутрішньовенного наркозу. Після операції слід 3-4 години перебувати в лежачому положенні, щоб не спровокувати кровотечу. Для проведення аборту є протипоказання, як то інфекції в стадії загострення, порушення згортання крові, низький рівень гемоглобіну. Спочатку рекомендують нормалізувати стан, так як аборт в даному випадку може обернутися тяжкими наслідками. Але навіть якщо лікар не дає направлення на аборт з причини поганого стану вашого здоров'я, переривання вагітності в домашніх умовах - це дуже небезпечно і не вихід із ситуації. Краще трохи почекати, полікуватися.

Є ще один досить часто виконуваний вид аборту - вакуумний або міні. Основна його відмінність від хірургічного (описаного вище) полягає в тому, що лікар не виробляє в ході операції вишкрібання порожнини матки, що не тільки скорочує час операції, але і зменшує хворобливі відчуття і трохи знижує ризик можливих ускладнень. Зробити міні аборт можна приблизно до 20 днів затримки менструації. Перш за все, дивляться на УЗД розмір плодового яйця, щоб воно пройшло через гнучку канюлю. Даний тоненький шланг прикріплюється до спеціального препарату, який і створює тягу, відсмоктує вміст матки в ємність. Інший кінець шланга через шийку матки вводять в її порожнину. Даний аборт проводиться під місцевим наркозом, шийку знеболюють лідокаїном. Процедура може бути проведена у гінекологічному кабінеті.

Такі легальні та найбільш безпечні способи штучного аборту. Виберіть чи ви переривання вагітності таблетками, вакуумом або кюреткой, головне, щоб операцію проводив досвідчений лікар і знеболювання було адекватним. Ну, а в подальшому уникнути подібних ситуацій, що негативно впливають на здоров'я, допоможе грамотно призначена контрацепція.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua