← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Переривання вагітності на ранніх строках

Строки і способи переривання вагітності

Терміни переривання вагітностіТерміни переривання вагітності штучним шляхом - до 12 тижнів (за бажанням жінки). За соціальними показаннями і при бажанні жінки - до 22 тижнів. Вагомими причинами для аборту в даному випадку може стати загибель чоловіка і неможливість самостійно утримувати дитину, перебування в місцях позбавлення волі і т. д. За медичними показаннями (якщо існує серйозна загроза для життя жінки, наприклад, розвивається гестоз) - на будь-якому терміні.

Переривання вагітності на ранніх термінах може бути здійснено 3 способами - медикаментозним, за допомогою вакуум-аспірації (міні-аборт) і вискоблювання порожнини матки. На великих термінах штучно викликаються пологи, у деяких випадках проводиться кесарів розтин. Вибір способу залежить від особливостей перебігу вагітності, її терміну, бажання і матеріальних можливостей жінки.

Хірургічний аборт (вишкрібання порожнини матки)

Ще років 20 тому тільки такий метод переривання вагітності і застосовувався. Та й зараз, треба відзначити, він залишається найбільш поширеним і надійним, якщо так можна виразитися. Проводиться операційний переривання вагітності в умовах денного стаціонару. Так, вишкрібання порожнини матки - це теж операція. Проводиться переривання вагітності обов'язково з знеболенням - внутрішньовенним наркозом. За допомогою спеціальних щипців лікар розширює шийку матки, і гострим інструментом (кюреткой) «вичищає» порожнину матки, тобто видаляє плодове яйце і ендометрій. Ускладненнями можуть стати масивна кровотеча, прорив інструментом порожнини матки (лікар проводить операцію «наосліп», на дотик), порушення менструального циклу (в принципі, як і при будь-якому іншому вигляді аборту).

Після операції рекомендується близько 6 годин знаходитися в лежачому положенні. Це необхідно не тільки для того, щоб спокійно відійти від наркозу, але і не спровокувати посилення кровотечі. При вдало проведеної операції на невеликому терміні кровотеча мінімально. Чим більше термін, тим більше вірогідність виникнення ускладнень. Після операції жінці може бути призначений курс антибіотиків для профілактики запальних процесів, а також гормональні контрацептиви з метою відновлення гормонального фону і оберігання від небажаної вагітності. Крім того, статеве життя повинна бути обмежена мінімум на 7-10 днів до припинення виділень. На цей же строк забороняється купання у водоймах, прийняття ванни. Купатися можна тільки під душем, щоб уникнути інфікування матки.

Тим, хто думає, що зможе самостійно позбавитися від дитини, хотілося б нагадати, що переривання вагітності на ранніх термінах народними засобами малоефективно і дуже небезпечно. Хірургічний аборт - процедура безумовно не корисна, але більш безпечна, ніж будь-яка самодіяльність. Крім того, на сьогоднішній день існують менш болючі і менш травматичні методи переривання вагітності. Про них ми теж розповімо в цій статті.

Аналізи, необхідні для отримання направлення на аборт:

  • Аналіз крові на ВІЛ.
  • Аналіз крові на RW.
  • Аналіз крові на HBS.
  • Гінекологічні мазки.
  • Визначення групи крові та резус фактора.

Обов'язковим є проходження ультразвукового дослідження для уточнення локалізації плідного яйця (підтвердження маткової вагітності) і уточнення терміну гестації.

Крім того, до проведення аборту можуть бути протипоказання, які визначаються за результатами аналізів. Наприклад, переривання вагітності неможливо при низькому рівні гемоглобіну (що не рідкість при сильному токсикозі), при наявності гострого інфекційного захворювання і т. д.

Міні-аборт (вакуум-аспірація)

Міні-аборт виконується зазвичай на терміні 4-5 тижнів (7-10 днів затримки) за допомогою спеціального зонда, через який «висмоктується» в прямому сенсі слова плодове яйце. Як можна здогадатися, даний вид аборту можна проводити саме на ранніх термінах, так як діаметр «шланга» обмежений. Даний вид переривання вагітності вважається більш щадним, ніж хірургічний, так як при ньому і наркоз робиться більш легкий (так як процедура триває зазвичай не більше 7 хвилин), і порожнину матки інструментами не травмується. Однак, в деяких випадках аборт відбувається не повний, і потрібне проведення «класичного» в умовах стаціонару.

Ускладнення після міні-аборту все ті ж, що і після хірургічного, в принципі, як і рекомендації щодо подальшої контрацепції.

Медикаментозний аборт

Це вихід для тих, хто хоче зробити переривання вагітності на ранніх термінах в домашніх умовах, правда, і в цьому випадку без медичної допомоги не обійтися.

У 21 столітті стало можливим перервати вагітність абсолютно без медичних маніпуляцій. За допомогою спеціальних таблеток викликається викидень. Відразу хочеться уточнити, що ці таблетки в аптеці купити неможливо навіть за рецептами. Їх видає лікар у клініці, яка має ліцензію на проведення медикаментозного аборту. А вартість такого аборту для багатьох жінок висока - 8-10 тисяч рублів (сюди входять консультації та вартість препаратів).

Переривання вагітності на ранніх термінах таблетками можливе при наявності наступних умов: термін вагітності не більше 6 тижнів, розмір плодового яйця не більше 20 мм.

Варто відзначити, що при такому аборті також трапляються невдачі, коли викидень зовсім не відбувається, або відбувається, але не в повному обсязі, та все одно потрібно зробити звичайний аборт. Крім того, медикаментозний аборт також шкідливий для організму, так як дуже впливає на гормональний фон.

Рекомендації

1. Завжди стежте за регулярністю своїх менструацій, щоб не пропустити затримку. Особливо в тому випадку, якщо вагітність не планується.

2. Використовувати надійний метод контрацепції (для народили - спіраль, оральні контрацептиви). Якщо секс не регулярний, але з надійним, здоровим тобто партнером - можливе використання сперміцидів - «хімічної» контрацепції.

3. Якщо зачаття відбулося, але народжувати ви не збираєтеся, зверніться до лікаря якомога швидше, щоб не шукати способи, як провести переривання вагітності на пізніх термінах, коли дитина вже зовсім великий і все відчуває.

4. Повертаючись до питання контрацепції. День аборту вважається першим днем нового менструального циклу. І в цей же цикл знову може наступити вагітність.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua