← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Передчасні місячні

Можливі причини передчасних місячних

Передчасні місячніПередчасні місячні лякають жінок, адже порушення менструального циклу свідчать про які-небудь порушення в організмі.

Насправді, кров із статевих шляхів може з'являтися з цілого ряду причин. Розглянемо деякі з них, але діагноз зможе поставити лише лікар. Інформація надана тільки для ознайомлення. Які ж причини передчасних місячних?

1. Планова або екстрена контрацепція. Міжменструальні кровотечі часто виникають у жінок з встановленою внутрішньоматкової системою (спіраллю), при запобіганні протизаплідними таблетками або вагінальним кільцем Нова-Ринг (зазвичай у перші 3 місяці після початку прийому і використання). Може трапитися кровотеча, якщо ви пропустили прийом 2 і більше протизаплідних таблеток, якщо приймаєте другу упаковку контрацептиву (21 таблетку) без 7-денної перерви або на тривалий термін прибрали вагінальне кільце з піхви.

Не секрет, як викликати передчасні місячні з допомогою засобів екстреної контрацепції (Эскапел, Постинор тощо). Організм на такий гормональний сплеск у більшості випадків реагує відшаруванням ендометрію - позаплановим матковою кровотечею.

2. Міома матки і інші новоутворення можуть провокувати кровотечі. Тому, якщо передчасна менструація сталася у вас вперше, і ви не припускаєте які в неї можуть бути причини, слід сходити на прийом до гінеколога і обов'язково зробити УЗД матки.

3. Вагітність. Так, може бути і таке. Запідозрити вагітність (причому не обов'язково маткову, але і позаматкову) можна в тому випадку, якщо останні місячні були незвичайними - швидко закінчилися або були надто мізерними. Перевірити цю версію можна за допомогою тесту на вагітність або здавши аналіз крові на ХГЛ.

4. Встановлення менструального циклу. У дівчат протягом 1-2 років після настання менархе (першої менструації), кровотечі можуть траплятися нерегулярно - і 2 рази в місяць, і пропадати на 2 місяці. Це норма. Однак при частих кровотечах потрібно обов'язково звернутися до лікаря і здати загальний аналіз крові. Так як часті кровотечі призводять до зниження гемоглобіну в крові та інших неприємних і навіть небезпечних наслідків. Необхідно стежити за об'ємом виділеної крові.

5. Клімактеричний період. Порушення менструального циклу - звичайне явище для жінок, що вступили в період клімаксу, перед настанням менопаузи. Але насамперед потрібно виключити інші причини, як то вагітність та пухлини матки. І обов'язково стежити за об'ємом втраченої крові. Якщо виділення рясні, можна спробувати зважувати чисту гігієнічну прокладку і після її зміни. Якщо втрата крові перевищила 80 гр - необхідно звернутися до лікаря.

6. Гормональний дисбаланс. Він може статися у кожної жінки. Для уточнення діагнозу необхідно здати кров на різні гормони. Лікар на основі отриманих результатів виявить причини розлади циклу і призначить лікування.

7. Травми шийки матки і піхви. В результаті грубого статевого акту, а також невмілого використання еротичних іграшок можна поранити статеві органи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua