← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Припікання ерозії шийки матки

Різні методи припікання ерозії шийки матки

Припікання ерозії шийки матки лазеромПрипікання ерозії шийки матки виконується тільки у випадку наявності іншої супутньої патології. При всьому при цьому, аж ніяк не кожна патологія може лікуватися «припіканням». У цій статті ми розглянемо 4 найбільш поширених методів лікування шийки матки в Росії, їх позитивні сторони, побічні дії і протипоказання.

Перед призначенням лікування будь-яким із наведених нижче способів, необхідна наявність наступних умов 3.

1. Біопсія, кольпоскопія, цитологія показують відсутність дисплазії високої градації, раку шийки матки.

2. Цервікальний канал не вражений.

3. Перехідна зона добре видна при кольпоскопії.

Електрокоагуляція

Про неї напишемо буквально кілька слів, так як таке припікання ерозії шийки матки наслідки має у вигляді утворення рубців на слизовій, що може перешкодити розкриттю шийки в пологах. Тому лікування електричним струмом застосовується тільки при лікуванні жінок-породіль. Ще одним мінусом є підвищений ризик виникнення кровотечі у ході процедури, виникнення шийкового ендометріозу.

Кріодеструкція

Це куди більш сучасний і безпечний метод лікування. Після припікання ерозії шийки матки азотом, точніше - заморозки, так як уражена частина органу просто заморожується, рубців не залишається. Тому кріодеструкція використовується в якості лікування родили молодих дівчат. Проте з великою площею ерозії шийки матки методи лікування мають інші (про них нижче).

Протипоказання до кріодеструкції.

1. Рак шийки матки.

2. Вагітність та лактація.

3. Запальні процеси в піхві.

4. Розміри ураженої ділянки понад 3 див.

5. Розриви та інші деформації шийки матки, що роблять неможливим щільне прилягання наконечника, з допомогою якого здійснюється заморожування.

6. Кріоглобулінемія.

Проведення кріодеструкції можливо без знеболювання, навіть місцевого. Але в ході процедури жінка може відчувати досить відчутні спазми матки, прилив жару до лиця. Виконується процедура відразу після місячних, в першій фазі менструального циклу. Кровотечі після кріодеструкції трапляються нечасто. Однак нерідко така припікання ерозії шийки матки водянисті виділення провокує на кілька тижнів. Це явище називається гидроррея. Щоб уникнути ускладнень рекомендується припинити статеве життя на 4 тижні. Виконання кольпоскопії можливо не раніше, ніж через 2 місяці.

Лазерна деструкція

Її перевага полягає в точковості впливу. Використання лазера дозволяє видаляти лише пошкоджену ділянку слизової шийки, не зачіпаючи здорові тканини. Крім того, на відміну від кріодеструкції, лікування лазером можна піддавати великі площі (понад 3 см). Інші протипоказання лазерна деструкція має ті ж, що і кріо.

Виконується припікання ерозії шийки матки лазером, як правило, під місцевою анестезією. З допомогою шприца з тонкою голкою безпосередньо в шийку матки роблять уколи. До частих ускладнень процедури відносять кровотечі. Щоб мінімізувати ризики, приблизно на місяць слід припинити статеве життя, не користуватися вагінальними тампонами, не приймати ванну, не відвідувати басейни, лазні, сауни і не плавати у відкритих водоймах.

Радіохвильовий метод лікування

Сучасний, практично безболісний спосіб лікування шийки матки. На жаль, в Росії поки не поширено. Американський апарат " Сургітрон, з допомогою якого проводиться припікання, практично не зустрічається в жіночих консультаціях, є тільки в приватних клініках, і то не всіх. Тому і ціна процедури може перевищувати 10000 рублів.

Ерозії шийки матки після припікання радіохвилями не перетворюються в рубці, тому даний метод широко застосовується серед жінок, які не народжували. Анестезія не потрібна. Але за бажанням жінки може бути зроблений укол лідокаїну в шийку матки або даний лікарський засіб використано у вигляді спрею.

Кровотеч після процедури не буває, можуть бути тільки мізерні кров'янисті виділення. Крім того, протягом 2-3 днів можуть відчуватися тягнучі болі внизу живота за типом менструальних. Статева близькість забороняється мінімум на 10 днів (залежить від ураженої площі на шийці, тривалості заживання). Всі інші рекомендації аналогічні тим, що даються при кріотерапії.

Таким чином, вибір лікування залежить від статусу жінки (яка народжувала чи ні), віку, стану шийки матки, а також особистого бажання і матеріальних можливостей. Безкоштовно в більшості жіночих консультацій досі проводять лише припікання електричним струмом (електрокоагуляцію).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua