← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ознаки місячних

Ознаки менструації

Ознаки місячних у дівчатокОзнаки місячних відомі, мабуть, усім жінкам, а от милим зовсім юним дівчатам, принаймні, деяким з них, ця інформація буде корисна.

Багато жінок перед початком місячних починають вередувати і стають дуже дратівливими. Цей стан настільки вводить в ступор всіх оточуючих, особливо чоловіків, що в деяких західних країнах під час ПМС, абсолютно без сорому, деякі офісні працівники (точніше працівниці) ставлять табличку на стіл з красномовним виразом: «Не турбувати. У мене ПМС». І всім все стає ясно, навряд чи хтось ризикне наблизитися до фрази типу: «Дорогенька, як ти провела вчорашній вечір?»

Зайва слізливість, повне розчарування в собі, у житті й у всіх оточуючих - явна ознака того, що у вас починаються місячні. Не переплутайте, якщо ви постійно відчуваєте себе в темряві, то це ознаки зовсім іншого стану вашого організму, яке потрібно лікувати. Крім того, що ви всіх ненавидите, ви можете відчувати біль, тягнучий неприємну біль в області живота або попереку, деякі відзначають набухання грудей і можливі в неї неприємні відчуття.

Можуть виявлятися перші ознаки місячних в зовсім несподіваних симптомах, як, наприклад, в... ненаситності. Так, так, ви можете відчувати почуття голоду, особливо хочеться солоденького. Багато пані просто їдять солодощі в такі дні у величезних кількостях. Нудота - одна з ознак «очікуваних» днів, однак... не забувайте, що це ознака і зовсім іншого стану. Щоб для вас це «раптом» не стало сюрпризом, стежте за своїм станом, поведінкою, та й взагалі, життям. Як би іронічно це не звучало, але будьте пильні. Тому що іноді місячні стають, прямо скажемо, довгоочікуваною подією.

Висипання на шкірі, підвищена сальність волосся і набряклість ніг і талії теж не прикрашають жінку, але цей стан виникає не менше одного разу на місяць. Просто треба це розуміти і не засмучуватися, це лише показує, що ви знаходитеся в прекрасному дітородному віці.

Ознаки затримки місячних можуть бути як приємною подією, довгоочікуваним, так і не дуже. Цей стан може супроводжується надмірною пітливістю, набряком, сонливістю, зниженням працездатності і млявістю. Ви можете відчувати коливання тиску, загальне зниження температури тіла або уповільнене серцебиття. Причин маса, їх ви можете визначити з допомогою лікаря, не займайтеся діагностуванням самостійно. Подібні симптоми можуть бути спровоковані депресією, клімаксом, психічним захворюванням або патологією жіночих органів, а можливо... ви вагітні!

Трохи інші ознаки місячних у дівчаток підлітків. Перед менархе вони помічають збільшення молочних залоз, ріст волосся на окремих ділянках тіла, збільшення маси всього тіла. Всі ці процеси природні, вони показують і доводять статеве дозрівання майбутньої жінки. Потрібно лише поставитися до цих симптомів з розумінням, делікатністю і допомогою, якщо у дівчинки виникає дискомфорт або питань більше, ніж відповідей.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua