← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Збої місячних

Чому виникають збої місячних

Збої місячнихЗбої місячних періодично трапляються майже у кожної жінки. І причинами цього можуть бути як легкі стресові ситуації, так і важкі захворювання. Коли збій місячних слід вважати приводом для звернення до лікаря, а коли на нього не слід звертати пильної уваги?

По-перше, швидше за все буде марно йти до лікаря з скаргами на затримку в 1-2 тижні. На жаль, далеко не у всіх містах досі існують лабораторії, де роблять аналіз крові на ХГЛ. А по-іншому визначити можливу вагітність на такому ранньому терміні буде дуже проблематично. Якщо ж у вашому випадку збої місячних причини мають інші, то тим більше лікар призначить вам повторний прийом ще через пару тижнів, так як не регулярні затримки менструації до 3-4 тижнів мають місце навіть у здорових жінок. Якщо ж менструація не настає, і виявлена причина - недолік прогестерону, лікар призначить робити внутрішньом'язові ін'єкції відповідним лікарським препаратом протягом декількох днів, після чого почнуться місячні. Часто порушення циклу пов'язані із захворюваннями щитовидної залози. А цим питанням вже займається ендокринолог.

Якщо спостерігаються збої місячних, вагітність ж виключена, то не завжди це ознака хвороби. Скажімо, нерегулярні місячні - це дуже часта проблема підлітків, дівчаток, у яких зовсім недавно пішли перші місячні. Ще протягом 1-2 років цикл буде встановлюватися, приводів для паніки немає, якщо тільки дівчинка не живе статевим життям. Також не відрізняються регулярністю щомісячні кровотечі у жінок, які нещодавно народили і особливо у тих - хто часто годує дітей грудьми. Підвищений рівень гормону пролактин заважає відновленню циклу. Проте, навіть за таких нерегулярних або навіть відсутніх місячних можлива вагітність, не забувайте про це. Також тривалі часові проміжки між кровотечами спостерігаються у жінок в період клімаксу, кількість вироблюваних гормонів знижується, жіноча статева функція згасає, це цілком закономірне явище.

Кожна мати повинна пояснити своїй дочці-підлітку про збої місячних - що це таке і чому так важливо стежити за регулярністю місячних. Найголовніший, мабуть, аргумент в даному випадку - це те, що жінкам зі «скачущим» циклом дуже складно буває завагітніти, та й зовнішність їх може постраждати - вугри, волосся в невідповідних для їх зростання місцях - всі ці проблеми виникають із-за гормональних збоїв. До речі, до збоїв можна віднести не тільки затримки, але і занадто рясні або мізерні виділення, а також міжменструальні кров'янисті виділення.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua