← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Мізерні місячні

Причини мізерних місячних

Мізерні місячні причини, лікуванняМізерні місячні можуть бути нормою, а можуть одним із симптомів небезпечного захворювання. Звичайно ж, розібратися в ситуації самостійно ви не зможете, необхідний професійний погляд. Якщо у вас раптово менструації стали йти меншу кількість днів, і при цьому виділяється менша кількість крові - сходіть на позачерговий прийом до гінеколога. А ми розповімо які мізерні місячні причини появи можуть мати.

Хронічний ендометрит

Запалення слизової оболонки матки. Нерідко виникає внаслідок тривалого знаходження ВМС, з-за абортів та інших хірургічних втручань в області матки. Всередину порожнини впроваджується інфекційний збудник. Гострий період проявляється зазвичай підвищеною температурою і тазовими болями, якщо не лікуватися, захворювання переходить в хронічну фазу, і його діагностика буває утруднена. Ознаками можуть бути мізерні коричневі місячні і (або) міжменструальні кровотечі.

Для точної постановки діагнозу необхідно взяти на гістологічний аналіз матеріал з порожнини матки. Рекомендується проведення пайпель-біопсії - коли без розширення шийки матки і без наркозу в порожнину матки вводиться тоненька гнучка трубочка, діаметром 3 мм, з допомогою якої береться матеріал на гістологію. Однак у деяких випадках лікарі воліють проведення гістероскопії з вакуум-аспірацією або вишкрібанням порожнини матки. Ця процедура вимагає знеболювання. При підтвердженні діагнозу «ендометрит» проводиться лікування антибіотиками. Препарати підбирає лікар очно.

Гормональна контрацепція

Мізерні місячні коричневого кольору нерідко з'являються при встановленій внутрішньоматкової гормональної системи «Мірена». При цьому менструації можуть не тільки стати дуже короткими і не рясними, але і зовсім припинитися. Це відбувається з причини гормонального впливу спіралі - спеціальний склад не дає рости ендометрію, а це значить - не відбувається її відшарування, а якщо і відбувається, то обсяги крововтрати зовсім невеликі.

Дуже мізерні місячні можуть бути при запобіганні сучасними низкодозированными оральними контрацептивами. Причина помірних виділень та ж, що при використанні гормональної ВМС.

Якщо це ваша ситуація - не турбуйтеся, це абсолютна норма. А рясні кровотечі навпаки не йдуть на користь організму.

Пременопауза

Нерідко мізерні виділення замість місячних з'являються в період пременопаузи (клімаксу). Передчасний клімакс може наступити і в 35 років тому, при цьому симптомі жінці слід звернутися до гінеколога, особливо, якщо планується вагітність.

Визначити - чи це дійсно пременопауза або причина не в цьому, допоможе аналіз крові на ФСГ. Якщо він сильно відхилений від норми - діагноз може підтвердитися. Слід врахувати те, що робити аналіз на ФСГ має сенс тільки поза прийому оральних контрацептивів.

Вагітність

Мізерні місячні, точніше те, що за них приймають, нерідко трапляються при вагітності. Якщо чергова менструація почалася у вас із затримкою, була мізерною, є інші ознаки вагітності (наприклад, нудота вранці), і, найголовніше - ви ведете статеве життя без контрацепції або побоюєтеся, що використовується контрацепція може підвести - зробіть домашній тест на вагітність.

Якщо виявиться, що причина дійсно в цьому, але виділення вже закінчилися, і ви себе добре відчуваєте - швидше за все, нічого страшного з дитиною не відбулося і ви можете, при бажанні, зберегти вагітність. Але, звичайно, візит до лікаря та УЗД матки обов'язкові.

Інші причини

Якщо у вас мізерні місячні, лікування може знадобитися не тільки у гінеколога, але й ендокринолога, так як причинами можуть бути порушення в роботі щитовидної залози, наприклад.

Не завжди помірно рясні або зовсім не рясні менструації - симптом захворювання. У деяких жінок таким чином перебудовується організм. Через деякий час характер місячних знову може змінитися. І при нормальних результатах аналізів і обстежень хвилюватися не варто.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua