← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Слизові виділення з піхви

Слизові піхвові виділення: причини, норма і патологія

Білі, прозорі, рясні слизові виділення з піхвиСлизові виділення з піхви, якщо вони мають нормальну природу, природне явище. Абсолютно всі жінки, що перебувають у репродуктивному віці, помічають їх. Однак нерідко виділення є сигналом організму, що стався збій і потрібна медична допомога. Такими сигналами можуть бути зміна кольору, поява запаху, виникнення неприємних відчуттів в області статевих органів (особливо при сечовипусканні і статевому акті). Якщо виділення з піхви змінилися, не варто відкладати похід до гінеколога і консультацію. І не соромтеся! Особливо це стосується дівчаток-підлітків. Лікар не подумає про вас нічого поганого.

Як буває в нормі

Якщо виділення з піхви слизові прозорі і не супроводжуються неприємними відчуттями, не викликають дискомфорт, то приводу для занепокоєння бути не може. У здорової жінки піхвові виділення без неприємного відразливого запаху, вони не супроводжуються свербінням і не дратують шкіру і слизову оболонку статевих органів. По кількості - їх зовсім небагато. У здорової жінки в нормі температура тіла і ніщо не викликає занепокоєння. По суті, якщо піхвові виділення в нормі, то прекрасна стать навіть не помічає їх існування.

Виділення з жіночих статевих органів нагадує вязковатую прозорий слиз. Вона виділяється залозами шийки матки. За допомогою цих виділень відбувається очищення дітородних шляхів. Крім того, саме ці виділення захищають чутливі статеві органи (внутрішні та зовнішні) від інфекції, бактерій - збудників хвороб. Слід зазначити, що кількість виділень має зв'язок з місячними, точніше з проміжком часу між менструаціями, так званим менструальним циклом. Складається він з трьох фаз. І під час другої фази, овуляції, виділення набувають желейну структуру.

Більш рясні слизові виділення з піхви спостерігаються в момент сексуального збудження і в передчутті інтиму. Таким чином природа подбала про те, щоб статевий акт у жінок викликав задоволення, і відповідно, людський рід не вимер. Також загальний обсяг виділень може змінитися після зміни кліматичних умов, при прийомі деяких лікарських гормональних засобів і появу нового статевого партнера.

І ще один важливий факт: слизові виділення при вагітності суттєво змінюються. Їх стає набагато більше, вони білясті і відрізняються від звичайних в'язкістю. Особливо багато виділень з піхви жінка спостерігається в перші тижні після зачаття, а також безпосередньо перед пологами (коли відходить слизова пробка).

Тривожні сигнали

Якщо виділення супроводжуються кров'ю, то, за винятком початку місячних, можна припустити захворювання. Слизові та кров'янисті смердючі виділення можуть свідчити про захворювання матки, про позаматкової вагітності, про ерозіях і кістах. Якщо запах не відчувається, то мізерні прожилки крові у піхвового слизу можуть підказати жінці про настання вагітності. Але навіть незначна кровотеча у вагітної жінки на ранніх термінах - сигнал, що може статися викидень. Якщо жінка приймає оральний контрацептив, то незначні кров'янисті виділення протягом перших місяців - цілком нормальне явище. Організм звикає до дії таблеток.

Слід пам'ятати, що будь-яку кровотечу, за винятком менструального, привід для консультації у гінеколога. Маткові кровотечі небезпечні не тільки для здоров'я, вони загрожують життю жінки.

Білі та кольорові

Також слизові виділення з піхви може придбати білий, жовтуватий або сизий колір. І швидше за все, виною тому гінекологічне захворювання. Особливо, якщо ви відчуваєте різкий неприємний запах і відзначаєте біль, різь при сечовипусканні і свербіж. Так, цілком можливо, що ви отримали подарунок від Венери - богині любові. Що робити? Терміново до лікаря. Деякі хвороби дуже швидко розвиваються і в запущеному вигляді важко піддаються лікуванню. Багато венеричні захворювання призводять до безпліддя і нездатності жінки народити здорову дитину.

Якщо ви помітили, що білі слизові виділення з піхви мають сирну консистенцію, швидше за все, це молочниця або у вас всередині оселилася хвороботворна бактерія. У цьому випадку також потрібна лікування (і можливо, що не тільки хворий, але і її партнера).

Підсумуємо. Виділення у здорової жінки з піхви - явище фізіологічне. Проте при найменшій їх зміну негайно варто проконсультуватися з лікарем. І чим раніше, тим більше шансів на одужання, якщо, звичайно, причина саме в хвороби.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua