← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Сухість піхви

Що робити при сухості в піхві

Сухість у піхві, що робитиСухість піхви - одна з основних причин, що викликають болючі відчуття під час статевого акту. Симптом вкрай неприємний. Страшного в цьому нічого немає, звертатися до лікаря немає необхідності в більшості випадків. Адже виправити ситуацію можна і самостійно. З'ясуємо які причини сухості піхви (бути може, їх можна усунути?), і які кошти від цього допомагають?

Основних причин дві - небудь виною всьому інфекція, або справа в гормонах. Під час вагітності, після пологів, поки жінка годує дитину грудьми, в період менопаузи і штучного клімаксу, падає концентрація жіночих гормонів. І в результаті цього з'являється сухість у піхві, що робити в такій ситуації?

Найпростішим виходом стане використання спеціальних зволожуючих гелів - лубрикантів. Їх випускають ті ж фірми, що і презервативи. Наприклад, повсюдно продаються лубриканти від фірми Contex. Якщо турбує сухість піхви при сексі - вони можуть допомогти. Однак не варто забувати, що подібні лубриканти, особливо містять барвники та ароматизатори, можуть викликати алергічні реакції, причому не тільки у жінки... Тому, якщо виникла сухість піхви після пологів або тим більше під час вагітності, коли організм особливо чутливий до алергенів, можна використовувати тільки схвалені лікарями кошти. До них відносяться, наприклад, «Монтавит», «Гинокомфорт». До речі, можна придбати не тільки лубрикант для комфортної статевого життя, але і засіб для інтимної гігієни, що використовується замість мила, яке також зволожить слизові.

Сухість піхви при клімаксі - проблема більш складна. Тут сильним статевим збудженням не допоможеш. Так і лубриканти - не завжди вихід. Справа в тому, що жінки в період менопаузи відчувають колосальний гормональний дефіцит. У багатьох випадках можливе лікування сухості в піхві. Для цього використовується замісна гормональна терапія. Врахуйте, що вона дозволена не всім, багато протипоказань і побічних дій. Тут без лікарської консультації не обійтися.

Якщо немає бажання або можливості приймати гормональні таблетки, лікарі підкажуть інший спосіб як лікувати сухість піхви - можливе використання спеціального крему, що містить естроген (жіночий гормон). Це не лубрикант, а саме лікарський засіб, який лікує атрофічний вагініт. У російських аптеках можна придбати з цією метою такі препарати місцевої дії: «Овестин», Эльвагин», «Естрокад».

Якщо ж винуватець дискомфорту - інфекційний збудник, то від сухості піхви допоможе тільки медикаментозне лікування, усунення мікроба. Нерідко такий інфекцією є «молочниця» - вагінальний кандидоз. Та безпосередній його збудник - гриби роду Candida. Симптомами є сухість і свербіж у піхві, рясні творожистие виділення. Лікується ця патологія спеціальними протигрибковими препаратами у вигляді таблеток або вагінальних свічок. Але навіть при своєчасному і адекватному лікуванні повністю сухість і печіння в піхву проходять тільки через 1-2 місяці, коли відновиться мікрофлора піхви.

Тисячі жінок відчувають подібні «інтимні незручності», але вони не є нормою. Потрібно шукати причину даної особливості конкретно у себе і намагатися самостійно, а ще краще - за допомогою гінеколога, її усунути.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua