← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Таблетки для переривання вагітності

Переривання вагітності таблетками

Таблетки для переривання вагітності на ранніх термінахТаблетки для переривання вагітності - чи існують такі чи це все міфи? Насправді, такі лікарські препарати дійсно існують, але от тільки придбати їх самостійно не вийде, а якщо і вийде, то тільки кустарного виробництва, а значить - буде більший ризик завдати шкоди своєму організму, аж до летального результату. У цій статті ми спробуємо розвіяти основні міфи про медикаментозне переривання вагітності. Отже, пара міфів.

1. Вітамін С допомагає позбутися дитини на ранніх термінах. Є дами, які намагаються викликати викидень великими дозами аскорбінової кислоти. Правда, це зазвичай призводить лише до загострення гастриту.

2. Екстрена контрацепція - метод аборту. Насправді так звані таблетки для переривання вагітності: постинор, эскапел та інші не викликають викидень і навіть загибель заплідненої яйцеклітини. Тому так називати їх неправильно. Вони можуть лише не допустити настання овуляції. Якщо ж їх випити після настання овуляції, і вже тим більше після початку затримки менструації, коли стає відомо про вагітність - ніякого ефекту це не принесе.

Ось основні 2 міфу, але з ними тісно пов'язаний і третій. Багато жінок знають що є таблетки для переривання вагітності на ранніх термінах і дуже сподіваються, що в разі чого зможуть їх легко дістати і так безболісно і легко самостійно викликати викидень. На ділі ж дані лікарські препарати неможливо купити навіть за рецептом. Їх видають жінкам, які вирішили зробити переривання вагітності пігулками в клініці, з якою був раніше укладений договір для проведення даної процедури. Не всі клініки мають законне право проводити медикаментозні аборти, тільки ті, які отримали для цього ліцензію. І ця процедура завжди платна, вартість може відрізнятися від 5000 до 10000 рублів, що, як розумієте, доступно матеріально не кожній жінці (для довідки: у вартість входять всі обстеження, аналізи, консультації).

Звичайно, можна зустріти в Інтернеті оголошення про продаж потрібних препаратів за відносно невеликі гроші, адже дізнатися назву таблеток для переривання вагітності - це зовсім не проблема. Самий, мабуть, відомий препарат - це Міфепристон. Але ризикувати, купуючи його і приймаючи не варто. Наслідки можуть бути дуже серйозними. Чимало жінок потрапили в стаціонар з сильною кровотечею після спроб проведення таких ось самостійних абортів. Ці наслідки бувають із-за неправильного прийому препаратів, з-за їх поганої якості (часто продають щось на зразок підробок, не оригінальні препарати), відсутність медичного контролю за ситуацією. Крім того, не всі жінки, які зважилися на це, знає протипоказання до проведення медикаментозного аборту і розуміють усю серйозність цієї інформації. Одним словом, пропускають повз вуха. У клініці ж лікар ніколи не стане підписувати контракт з жінкою, у якої, наприклад, є таке протипоказання як міома великих розмірів (більше 12 тижнів), при нирковій недостатності або при сумнівній ситуації, коли не виключена позаматкова вагітність. Так, ще дуже важливо те, що таблетований аборт в Росії дозволено робити тільки до 42 доби від першого дня останніх місячних. Так як при великих термінах частішає ризик виникнення ускладнень - неповного аборту, коли доводиться видаляти плодове яйце методом вакуум-аспірації або вискоблювання порожнини матки.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua