← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Засоби, що викликають місячні

Народні та медичні засоби, що викликають місячні

Таблетки, що викликають місячніТаблетки, викликають місячні, шукають багато жінок, раптом усвідомили, що їх менструація затримується, або, що ще гірше (для них) - в разі настання небажаної вагітності. У другому випадку мається на увазі викликання викидня. В ознайомлювальних цілях ми надамо інформацію про деякі народні та медичні засоби, що викликають місячні.

Найпростіший варіант, пропонований на багатьох жіночих форумах - це наїстися петрушки і прийняти гарячу ванну. Чи може це вплинути на гормональний фон жінки? Сумнівно...

Варіант наполовину медичний - випити велику дозу вітаміну С. Кажуть, що це може навіть спровокувати викидень на невеликих термінах. Само собою, домашній аборт (навіть якщо він вийде) - це дуже небезпечно, і ми не радимо вам експериментувати. Крім того, вітамін С у великих кількостях дуже негативно впливає на слизову шлунка і може приводити до виведення з організму не менш важливого для здоров'я вітаміну B12.

Інший, широко практикується підлітками метод викликання місячних - прийом цукру, змішаного з йодом, або йоду з молоком. Дані кошти використовують дівчинки, намагаються перервати вагітність. Відразу скажемо, що це марно. Перший «рецепт» використовується зовсім для інших цілей і іншою категорією людей, таким чином можна підняти собі на короткий проміжок часу температуру тіла і не більше того.

Інші небезпечні, викликають місячні (точніше - кровотеча) засоби - це пижмо, волошка, кропива, звіробій. Перше - найпопулярніше. Колись у селах дами примудрялися переривати вагітність за допомогою цих трав (правда, скільки з них після цих процедур вижило - історія замовчує).

Тепер перейдемо до медицини. Які таблетки викликати місячні можуть? Багато хто вважає, що «Постінор». Це не так. Це засіб для екстреної контрацепції, якщо він був прийнятий пізніше 72 годин після незахищеного статевого акту, то просто не подіє.

Засіб, яким, на жаль, часто користуються самостійно, без консультації лікаря - це прогестерон. Після недовгого курсу лікування, за умови відсутності цікавого положення, починаються місячні. Однак самостійно робити собі такі призначення все ж таки не варто...

Під кінець поговоримо про те, які існують препарати, що викликають місячні, точніше - справжнісінький викидень. Ні, це аж ніяк не народна медицина. У Росії вже кілька років, за аналогією з європейськими країнами, практикуються медикаментозні аборти, проведення яких, в більшості випадків не вимагає хірургічного втручання. Тільки такий спосіб переривання вагітності досить дорога - коштує 8-10 тисяч рублів. Аборт виконується за умови невеликого терміну гестації (не більше 49 днів), так як при великих термінах вірогідні ускладнення, відсоток невдач значно вище. Пацієнтка в присутності лікаря п'є препарат «Міфегін» і через 1,5-2 доби після цього приймає аналог простагландинів. Перший препарат призводить до загибелі плоду, а другий призводить матку в тонус, провокує сильні її скорочення, і відбувається викидень. Тільки ці препарати використовуються для провокування викидня. Не намагайтеся дані кошти придбати самостійно - їх немає у вільному продажу в аптеках, а нелегально куплені препарати і використання їх без лікарського контролю може призвести до сильного матковій кровотечі і навіть летального результату, в принципі, як і інші «народні» способи «викликання» місячних.

Будьте здорові і охороняйтеся від вагітності планово!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua