← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Нудота перед місячними

Чому нудить перед місячними

Чому нудить перед місячнимиНудота перед місячними - не рідкість. Чому жінки погано відчувають себе перед критичними днями, і потребує даний стан медикаментозного лікування?

Найчастіше, це пов'язано з передменструальним синдромом, який чинить вплив на багатьох жінок - ось чому нудить перед місячними зазвичай. ПМС може бути вираженим і немає, іноді проходить після пологів. Крім нудоти, у жінок з'являються набряки на обличчі і тілі, болять молочні залози, спостерігається часта зміна настрою, втома. Як такого, лікування цього стану немає. ПМС назавжди зникне тільки з настанням менопаузи. Проте є дані, що полегшувати ПМС може прийом оральних контрацептивів.

В інших випадках лікування-симптоматичне і стандартні рекомендації. При набряках більше пити і менше вживати солі. При головному болю, мігрені, пити безпечні знеболюючі препарати, менше нервувати, більше відпочивати. А при нудоті не вживати продукти, що її викликають, не є жирну їжу, не переїдати, більше бувати на свіжому повітрі. Плюс до цього можна скористатися народними засобами лікування токсикозу, вони ідеально підійдуть. Зняти блювотні позиви допоможе імбир, м'ята, меліса, шипшина, мед.

До речі, про токсикозі. Як зрозуміти - це просто нудота перед місячними або вагітність настала? Все досить просто. Можна зробити тест на вагітність. Якщо купити тест подорожче, з високою чутливістю, то він покаже вірний результат навіть за 2-3 дні до передбачуваної дати початку менструації. Вагітність на таких малих термінах ще не видна при ультразвуковому обстеженні та гінекологічному огляді. Але більш точним буде здати аналіз крові на ХГЛ - гормон, який підвищується у майбутніх мам, на цей же гормон реагують тести на вагітність, але вони не такі достовірні як аналіз крові. Його можна здати в будь-якій лабораторії, навіть без направлення лікаря за суму близько 300 рублів. Іншими способами визначити вагітність проблематично. Іноді буває, що у жінки виникає нудота під час місячних, вона все списує на критичні дні, тоді як це прояв токсикозу... Кровотечі на ранніх термінах вагітності, які приймають за менструації, не рідкість.

Причини нудоти перед місячними можуть бути й іншими, пов'язаними з гінекологічними захворюваннями. Якщо у вас вперше виникла сильна нудота, і вона не проходить, почалася блювота, болить живіт і шлунок - потрібно звернутися до лікаря. Це може бути панкреатит, гастрит або шлунково-кишкова інфекція.

Також, цілком можливо, що нудота і запаморочення перед місячними - це ознака залізодефіцитної анемії. Для постановки діагнозу потрібно відвідати терапевта.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua