← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Нудота під час місячних

Чому нудить при місячних

Чому нудить під час місячнихНудота під час місячних - це нормально чи повинно насторожувати? У кожної жінки менструації протікають по-своєму. У кого-то вони рясні, у кого-то мізерні; у кого-то зі згустками, а у кого-то без; в одних тривають 7 днів, у інших 3 дні; у кого-то хворобливі, а у кого-то немає. Розбіжності ці пов'язані як з індивідуальними особливостями жіночого організму кожної окремо взятої жінки, так і з її гінекологічними захворюваннями. Жінкам, яких постійно нудить при місячних, а самі менструації супроводжуються сильними больовими відчуттями, лікар ставить діагноз «альгоменорея».

Первинна альгоменорея виникає через анатомічних особливостей матки, якщо порушений відтік крові з неї. Приміром, таке можливо при недорозвиненні дітородного органу, неправильному положенні матки. Первинна альгоменорея проявляється при першій же менструації в житті жінки. Можливо, лікування гормональними препаратами. Нерідко проходить самостійно після пологів. А хтось звикається з тим, що нудота і запаморочення під час місячних це нормально на все життя. Дуже важливо знайти першопричину цього стану. І якщо лікування неможливо, то медикаментозно зняти ці неприємні симптоми. Лікарську терапію також визначає лікар.

Вторинна альгоменорея виникає через гінекологічних захворювань. Приміром, ендометріозу, спайкового процесу в маткових трубах і кишечнику (не рідкість після хірургічних втручань), великих міоматозних вузлів і т. д. В кожному окремо взятому випадку потрібно своє лікування.

Причини нудоти під час місячних, якщо нездужання раніше не спостерігалося, можуть полягати в настанні вагітності. Не секрет, що бувають випадки, коли у майбутніх мам виникають кровотечі в терміни менструацій. Якщо жінка відчуває нудоту, при цьому отруєння і шлунково-кишкова інфекція виключені, в останньому менструальному циклі були незахищені статеві контакти, і тим більше, кровотеча мізерне, слабкіше, ніж зазвичай, а болю навпаки сильніше, має сенс, як мінімум, зробити тест на вагітність. Але надійніше буде здати аналіз крові на гормон ХГЛ, позитивний результат якого означає вагітність. До речі, не факт що вагітність звичайну маткову. Кровотечі нерідко трапляються при завмерлої вагітності і при позаматкової, коли буває необхідна термінова операція. Не зволікайте, не терпіть, а відразу з'ясовуйте чому нудить під час місячних - іноді без термінового лікарського втручання не обійтися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua