← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Трубно-перитонеальне безпліддя

Симптоми, причини та лікування трубно-перитонеального безпліддя

Трубно-перитонеальне безпліддя у жінокТрубно-перитонеальне безпліддя - це дуже часта причина відсутності вагітності. Проблема полягає в тому, що спайки в трубах блокують прохід для сперматозоїдів і яйцеклітини, з-за чого їх зустріч стає неможливою, також, як і зачаття. Чому виникає ця патологія, існують заходи профілактики і яке лікування?

Почнемо з того, які причини трубно-перитонеального безпліддя найбільш вірогідні. Це оперативні втручання (наприклад, при позаматкової вагітності для видалення плодового яйця або не гінекологічні - видалення апендициту), запальні захворювання, спровоковані статевими інфекції в більшості випадків, ендометріоз.

Так як трубне безпліддя дуже поширене, жінки з молодого віку повинні знати про його профілактики. В першу чергу це відвідування гінеколога не рідше 1 рази в рік, а також при нездужаннях. Причому це відноситься не тільки до жінок, що живуть статевим життям. Пункт другий - відсутність безладного статевого життя, використання бар'єрної контрацепції. По-перше, це профілактика абортів - однієї з найпоширеніших причин, що викликають жіноче безпліддя, по-друге, профілактика зараження венеричними захворювання і прихованими інфекціями. Такий поширений зараз хламідіоз - це дуже небезпечна інфекція для жінок, які планують в майбутньому вагітність.

Які симптоми трубно-перитонеального безпліддя може помітити жінка? Нерідко ніяких, якщо запальний процес вже в хронічній стадії. Можуть бути періодичні болі з боку пошкодженої маткової труби. Але до лікаря такі пацієнтки частіше звертаються по причині неможливості завагітніти. Статеве життя без засобів контрацепції, регулярна, в результаті якої 1-2 роки не виходить зачати дитину - це основна ознака безпліддя. І якщо чоловічий фактор безпліддя і жіночий ендокринний виключені, лікар може запідозрити проблеми з матковими трубами.

Жінкам до 35 років може бути проведена процедура лапароскопії в якості діагностики і одночасно лікування патології. Якщо спайковий процес не поширений, трубно-перитонеальне безпліддя у жінок лікування повинно отримати лапароскопічне, яке дає дуже хороші результати.

Крім хірургічного, практикується і консервативне лікування безпліддя. До нього відносяться фізіопроцедури, протизапальна терапія, гінекологічні зрошення, грязьові обгортання, а також нетрадиційні - приміром, гірудотерапія. Але ефективність цих видів лікування знаходиться під великим сумнівом... Краще не втрачати час на нетрадиційні і малоефективні методи лікування, а відразу звернутися до грамотного гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua