← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Трубне безпліддя

Причини, симптоми і лікування трубного безпліддя

Причини, симптоми, лікування трубного безпліддяТрубне безпліддя є однією з найпоширеніших причин неможливості завагітніти. Дана патологія викликається цілим рядом причин. Так, надавати несприятливий вплив на придатки можуть різні інфекційні збудники (особливо збудники інфекцій, що передаються статевим шляхом), оперативні втручання (наприклад, видалення плодового яйця з маткової труби методом лапароскопії при позаматкової вагітності), ендометріоз та ін Лікування проводиться з урахуванням того, які трубне безпліддя причини викликали.

Яким чином лікар може визначити дану патологію? Якщо бажана вагітність не настає протягом 1 року статевого життя без контрацепції (а у випадку з жінками старше 35 років - протягом півроку) - потрібно звернутися до лікаря для виявлення причини безпліддя. Обов'язково обстежується і чоловік. А у жінки в першу чергу лікар бере гінекологічні мазки на визначення інфекційних збудників, і, найголовніше, призначає УЗД внутрішніх статевих органів і аналіз крові на рівень ФСГ (високий його рівень може бути симптомом зменшення оваріального резерву або менопаузи). В такому випадку симптоми трубного безпліддя (в гострій фазі - це підвищення температури тіла, болю) не відіграють великої ролі, так як навіть при ідеальному стані придатків завагітніти в такій ситуації дуже складно. І лікар може запропонувати тільки варіант з екстракорпоральним заплідненням.

Якщо ж з яєчниками проблем немає, лікування трубного безпліддя у жінок починається з консервативних методів. Зазвичай проводиться антибактеріальна терапія, жінці даються рекомендації по підвищенню імунітету і правильного способу життя. З нетрадиційних методів лікування найбільшою популярністю користуються радонові ванни, грязелікування. Нерідко лікарі призначають різні фізіопроцедури. Раніше дуже поширеною процедурою для діагностики і лікування трубного фактору безпліддя була гідротубація. Зараз дана методика частіше використовується після проведеної лапароскопічної операції з висіченню спайок. Треба відзначити, що лапароскопія, зроблена досвідченим хірургом, у багатьох випадках може бути дуже ефективною. Однак при поширеному спайковому процесі однієї лапароскопією не обійтися, потрібно порожнинна операція. Для будь-якої процедури з пластику маткових труб, видалення спайок є протипоказання. З найбільш значущих можна відзначити вік - старше 30-35 років і тривале безпліддя (більше 10 років). В таких випадках лікарі пропонують провести процедуру ЕКО чи ІКСІ.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua