← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Цистит у жінок симптоми

Причини та ознаки циститу у жінок

Ознаки, симптоми циститу у жінокСимптоми циститу у жінок завжди яскраво виражені, і їх важко сплутати з яким-небудь іншим захворюванням. Однак, це не привід відмовлятися від лікарської допомоги, лікуватися народними засобами або антибіотиками, які брали подруги при таких же симптомах. У цій статті ми коротко розберемо причини циститу, опишемо його ознаки і те, яким чином лікар ставить даний діагноз.

Цистит являє собою запалення внутрішньої оболонки сечового міхура. А провокують це запалення хвороботворні мікроорганізми. Точніше частіше - умовно-патогенні - ті, які в нормі є в людському організмі, але при певних умовах можуть завдати шкоди. Цистит у жінок може викликатися кишковою паличкою, стафілококом, стрептококом і іншими інфекційними збудниками. Як вони потрапляють в сечовий міхур? Через сечовипускальний канал, він у жінок короткий і широкий, що полегшує проникнення в сечовий міхур мікробів. В сечовипускальний канал, в свою чергу, вони потрапляють з прямої кишки або піхви. Статеві інфекції, дисбактеріоз піхви, неправильно або не ретельно соблюдаемая інтимна гігієна - ось основні причини захворювання. Ну а провокаторами можуть бути як переохолодження (викликає загальне зниження захисних сил організму), так і бурхливий статевий акт. Другий провокатор є лідируючим у жінок, які нещодавно почали жити статевим життям.

Які ж цистит у жінок симптоми має? Зазвичай все починається з прискореного сечовипускання, не пов'язаного з рясним питвом. Жінка дуже часто хоче в туалет, але при цьому сечі виділяється незначна кількість. І все це супроводжується хворобливими відчуттями, причому не під час самого акту сечовипускання, а після. Дуже сильна різь, біль внизу живота, підвищення температури тіла (в гострій фазі захворювання) змушують звернутися до лікаря. Лікуванням цього захворювання займається лікар-уролог. Але спочатку аналізи. Необхідно здати аналіз сечі, але тільки здати правильно, щоб результат був точним. Здається сеча поза менструації, тільки вранці і після правильного підмивання. У піхву бажано помістити тампон, щоб виділення з нього не потрапили в зібрану сечу. Зібрати бажано середню сечу. Якщо результати аналізу сечі лікар бачить підвищена кількість лейкоцитів і бактерій, еритроцити, призначається лікування. Зазвичай це антибіотик Монурал.

Цистит при вагітності симптоми дає точно такі ж, але майбутні мами переносять це набагато важче. Дуже важливо своєчасно почати лікування, щоб інфекція не потрапила далі, в нирки. Екстреної мірою зняття больових відчуттів є прийом спазмолитика (Но-шпи), дієта і рясне пиття. Але це не лікування.

Нерідко ознаки циститу у жінок заважають їх життя, в тому числі і статевої. Побоюючись повторення ситуації, вони змушені відмовляти улюбленим в інтимній близькості, дуже тепло одягатися, уважно підходити до вибору їжі і т. д. Але всього цього можна уникнути, якщо вчасно провести медикаментозне лікування.

Не запускайте своє здоров'я та будьте здорові!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua