← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Колір виділень з піхви

Колір нормальних і патологічних виділень з піхви

Колір нормальних і патологічних виділень з піхвиКолір виділень з піхви може бути симптомом гінекологічного захворювання в деяких випадках. Якого кольору виділення з статевих шляхів є нормальним, а який може бути ознакою патології?

У нормі виділення з піхви прозорі. Кількість їх змінюється: збільшується приблизно на 12-14 день, коли відбувається овуляція. Також вплинути на обсяг виділень із статевих шляхів може статеве життя. Конкретно після статевого акту жінки виявляють різке збільшення кількості виділень.

Звернути увагу потрібно на виділення з піхви рожевого кольору - в деяких випадках вони можуть бути варіантом норми, але частіше патології. Норма, якщо вони з'явилися в момент імплантації заплідненої яйцеклітини в порожнину матки. Це так зване імплантанційне кровотеча. Якщо ж вагітність виключена, а виділення регулярно турбують - потрібно сходити на огляд до гінеколога. Швидше за все, має місце ерозія шийки матки. Найчастіше цей симптом проявляється після механічного впливу на шийку матки - статевого акту або мастурбації.

Виділення з піхви коричневого кольору - куди більш поширене явище. Іноді такого роду відокремлюване приходить замість звичайної менструації. І тому може бути 2 причини. Це може бути вагітність, тому бажано зробити тест. Причина друга - можливо наближається менопауза. Якщо ситуація повторюється з циклу в цикл, при цьому не використовується гормональна контрацепція, має сенс здати аналіз крові на ФСГ, щоб дізнатися який є на даний момент часу овуляторний резерв. Особливо це важливо в тому випадку, якщо жінка планує материнство.
Причина коричневих виділень в середині менструального циклу часто полягає у використанні гормональних контрацептивів: спіралі, таблеток або ін'єкцій. Це їх побічне явище, яке часто спостерігається в перші три місяці використання.

Про гінекологічних захворюваннях - кандидозі (молочниці) можуть говорити виділення білого кольору з піхви, що викликають свербіж і почервоніння статевих органів, по консистенції схожі на сир. Якщо виділення не викликають занепокоєння, свербежу і не занадто рясні - це можна вважати нормою. В іншому випадку необхідно відвідати гінеколога і здати мазок на флору.

Про ще один неприємний гінекологічних захворюваннях - наявності гарднерельозу, кажуть виділення з піхви зеленого кольору, сірого або каламутного білястого. При цьому дане захворювання видає дуже неприємний запах, схожий на той, що з'являється при псування риби.
Але ні кандидоз, ні гарднерельоз не вважаються венеричними захворюваннями, а виникають унаслідок зміни мікрофлори піхви, коли при молочниці збільшується кількість грибків Кандида на слизовій оболонці, а у випадку з бактеріальним вагінозом зменшується кількість молочнокислих бактерій, і збільшується кількість умовно-патогенних - гарднерел та ін.

Благо обидві ці патології не надто небезпечні для здоров'я, хоча й дуже неприємні. Можуть представляти небезпеку лише при вагітності.

Більш небезпечним для жіночого здоров'я може бути захворювання, що викликає виділення з піхви жовтого кольору, навіть мізерні. Це один із симптомів гонореї. Це захворювання передається статевим шляхом. Крім виділень можливі симптоми гострого циститу. Але вони яскраво виражені, як правило, тільки у чоловіків. Жінки можуть своєчасно не помітити проявів захворювання. Інкубаційний період захворювання - 5-10 діб. Діагноз ставиться на підставі результату мазка з піхви.

Щоб уникнути всіх цих напастей, дбайливо ставитеся до свого жіночому здоров'ю. Не займайтеся сексом з «неперевіреними» партнером без використання бар'єрної контрацепції (презервативи), не лікуйтеся народними засобами, не спринцуйтесь і не приймайте антибіотики без приводу. І, само собою, відвідуйте лікаря-гінеколога не рідше 1 рази в рік з профілактичними цілями. В першу чергу, це стосується жінок, що живуть статевим життям, але і всім іншим необхідно 1 раз на рік здавати мазок з шийки матки, щоб вчасно виявити можливі атипові клітини - передраковий стан.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua