← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Тягне низ живота, як при місячних

Чому тягне низ живота, як при менструації

Тягне низ живота, як при місячних, але їх немаєТягне низ живота, як при місячних в результаті різних захворювань - причому не тільки гінекологічного характеру. А іноді таке відчуття вважається варіантом норми. Коли хвилюватися не варто?

Так буває при овуляції. Якщо тягне низ живота в середині циклу, при цьому біль не яскраво виражена, не триває довго, і немає більше ніяких інших ознак захворювання - можна вважати, що справа саме в ній, овуляції. Потрібно враховувати, що біль при цьому частіше виникають в області одного яєчника, де відбулася овуляція, тобто тільки з одного боку живота. І нездужання може зберігатися не більше 1-2 днів.

Інші симптоми, які потрібно взяти до уваги.

1. Кров'янисті виділення.

2. Температура.

3. Нудота, діарея.

4. Біль при сечовипусканні і після нього.

Їх наявність може свідчити про цілому ряді захворювань. Зрозуміло, що нудота і діарея, швидше за все, говорять про кишкової інфекції. Хоча, подібне може статися і при апендициті. Тим, у кого не видалений апендикс, потрібно розглядати і цей варіант. На початку запального процесу можуть бути болі з різних боків живота і не мають чіткої локалізації.

Якщо є які-небудь симптоми вагітності тягне низ живота при цьому, і пішла кров з піхви, то це цілком може бути ознакою викидня. В такому випадку ви повинні сказати лікарям, що можете бути вагітні. Якщо дитина бажана, необхідно негайно зробити УЗД.

А якщо тягне низ живота, як при місячних, але їх немає, тест негативний, проте були незахищені статеві акти - варто додатково здати кров на ХГЛ. Це можна зробити без направлення лікаря в будь-якій комерційній клінічній лабораторії за невелику суму. Таким чином ви точно дізнаєтесь, чи є вагітність, причому як маткова, так і позаматкова (при ній рівень ХГЛ теж зростає). Після початку затримки інформативним буде і УЗ-дослідження.

Якщо затримка місячних, а тест негативний, інші обстеження також не показують цікавого положення - потрібно відвідати гінеколога. Адже подібні відчуття може викликати цілий ряд гінекологічних захворювань і патологій, серед яких запалення яєчників, спайковий процес у маткових трубах, патології ендометрія, ендометріоз, міома матки тощо

Якщо ж, навпаки, тягне низ живота при вагітності як при місячних, але при цьому ніяких виділень немає, то це можна розглядати як варіант норми. Але тільки якщо ці відчуття не яскраво виражені і не з'являються регулярно. При цьому лікар не ставить загрози переривання вагітності. Вся справа в тому, що матка - м'язовий орган. Тому скорочується при фізичному впливі на неї. Наприклад, при ворушіння дитини (на великому терміні вагітності). Жінка відчуває ці скорочення.

Ще однією причиною хворобливих відчуттів в області низу живота можуть бути захворювання сечовидільної системи. Цистит, пієлонефрит дуже поширені. Але при цих захворюваннях, як правило, хворобливо, а іноді й ускладнене, сечовипускання.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua