← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вправи Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна

Дієвість і правила виконання вправ Кегеля для тазових м'язів

Вправи Кегеля для зміцнення м'язів тазового днаВправи Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна - це хороша профілактика і навіть лікування легких форм нетримання сечі, нетримання калу, опущення стінок піхви і матки. Незважаючи на те, що ці вправи винайшов лікар, причому виключно з медичною метою, багато жінок успішно використовують вправи Кегеля для тазових м'язів та з метою подальшого поліпшення статевого життя. Адже пружні м'язи піхви приносять незрівнянне задоволення обом сторонам.

Отже, кому слід виконувати дані вправи?

1. Майбутнім мамам і особливо жінкам після неодноразових, важких пологів.

2. Жінкам, які страждають 1-2 ступенем опущення стінок піхви і матки.

3. Жінкам, які страждають стресовим або змішаним типом нетримання сечі.

4. Бажають зміцнити свої інтимні м'язи метою поліпшення якості статевого життя.

Як визначити, чи все в порядку з вашими інтимними м'язами? Все просто! Якщо під час статевого акту, скажімо, в позі «чоловік ззаду» у вас з піхви неприємні звуки вириваються з-за проникаючого всередину повітря - це значить його діаметр занадто великий. Втім, це не біда, може бути анатомічною особливістю і у родили жінки, але поліпшити ситуацію можна і потрібно. І зовсім в даному випадку необов'язкові пластичні гінекологічні операції. Почніть робити вправи Кегеля і напевно в самому незабаром оцініть їх дієвість!

Найприємніше, що виконувати їх можна в будь-який час і в будь-якому місці: під час перегляду ТВ, приготування їжі, на роботі, за кермом автомобіля і т. д. Головне - націленість на результат.

Отже, як же виконувати вправи для тазового дна Кегеля? Для початку варто навчитися керувати своїми м'язами, зрозуміти, де вони знаходяться. Спробуйте ввести свій палець в піхву і його стиснути. Відчули які задіюються м'язи? Запам'ятайте свої відчуття.

На початковому етапі достатній приділяти заняттям 6 хвилин. У перші 5 хвилин тривало скорочуйте і розслабляйте інтимні м'язи. Тобто, в скороченому вигляді м'язи повинні утримуватись близько 10 секунд. Решту хвилину виконуйте швидкі, ритмічні стискання і розслаблення. Так, перший час ви будете відчувати втому, можливо і ритмічно не буде виходити виконувати вправи, довго утримувати стиснення. Але це не страшно. З часом м'язи зміцняться, і це буде даватися вам без проблем.

Інше гарне вправа - це поетапне, тривале стискання. Почніть з легкого стиснення, утримуйте промежину в такому положенні 5 секунд, не розслабляючись напружте трохи сильніше. Таких «підсилень» повинно бути 4-5 за одну вправу. Розслаблятися потім потрібно також, поетапно. Ще ця вправа називається «ліфт».

Коли ви трохи натренуєте м'язи, можна спробувати утримувати в піхву невеликі важки. Це можуть бути нефритові яйця або вагінальні кульки (можна придбати в будь-якому секс-шопі). Звичайно, це вже не зовсім вправи Кегеля для вагітних і народили жінок, але відмінне для них доповнення.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua