← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вправи Кегеля (Кегля)

Позитивний вплив вправ Кегеля (Кегля) на жіноче здоров'я

Вправи КегеляВправи Кегеля (Кегля) - це один з ефективних способів позбавлення від таких досить поширених жіночих недуг, як опущення внутрішніх статевих органів і пов'язаного з цим нетримання сечі. Навчитися цим простим вправам можна самостійно, зовсім необов'язково записуватися в якісь «школи». Пропонуємо розглянути детальніше вправи Кегеля для зміцнення м'язів тазового дна і їх користь для жіночого організму.

Перш за все, хто ж придумав цю зарядку і взагалі що вона з себе представляє? Не будемо вдаватися в особливості жіночої анатомії, головне зрозуміти і запам'ятати, що при ослабленні м'язів тазового дна відбувається зміщення всіх органів. Сечовий міхур, матка зміщуються, з-за чого жінка не тільки погано себе почуває (з'являється відчуття стороннього тіла у піхві, коли шийка матки починає опускатися до його входу), але й страждає нетриманням сечі, а іноді і калонедержанием. Крім того, у важких випадках, коли матка повністю випадає в піхву, статеве життя стає по зрозумілих причин неможливою. Сама ж жінка насилу пересувається і травмує матку. Такий стан вимагає термінового оперативного втручання. У запущених випадках, а також якщо у хворої вже наступила менопауза, може бути запропоновано видалення матки.

Хто ж схильний до даної патології і як її уникнути? Власне, схильні всі народжували жінки (особливо не один раз), а також займаються важкою фізичною працею (підняття важких речей) і страждають запорами, у віці старше 45 років. В ідеалі, всі жінки без виключення повинні робити вправи Кегеля під час вагітності для профілактики ослаблення м'язів тазового дна, на які виявляється велике навантаження протягом останніх 3-4 місяців виношування дитини. Ці вправи безпечні і не призведуть до тонусом матки.

Існує 2 основних вправи.

1. Тривалі скорочення м'язів на 10 секунд. Повторювати протягом 5 хвилин.

2. Ритмічні скорочення м'язів протягом 1-2 хвилин. 5 секунд стиснення, 5 секунд розслаблення.

Вправи Кегеля після пологів та в період вагітності можна і потрібно робити регулярно. Повірте, це не складно і не відніме анітрохи вільного часу, так як виконувати «інтимну зарядку» можна не відриваючись від своїх повсякденних справ. Наприклад, під час приготування їжі.

Винахідник даних вправ (американський гінеколог Кегель) проводив статистичне дослідження серед своїх пацієнток. Виявилося, що проблемами урологічного характеру, а також пролапсом, низьким лібідо страждають саме ті дами, у яких погано розвинені інтимні м'язи. Але з виконанням зарядки їх стан значно поліпшився. Так що, доведено, що вправи Кегеля при нетриманні сечі, опущенні матки дійсно дуже ефективні (якщо почати лікування на ранній стадії), бажано ще до появи очевидних симптомів (у разі пролапсу).

А в яких ще ситуаціях може допомогти зарядка? У деяких випадках сучасні лікарі призначають своїм пацієнткам вправи Кегеля при циститі, якщо є ймовірність того, що він спровокований опущенням матки. Про опущенні матки зміщується і сечовий міхур, з-за його нефизиологичного положення може затримуватися відтік сечі - в результаті запалення. Так що, все взаємопов'язане.

І ще один приємний момент - вправи Кегеля при опущенні матки допоможуть не тільки не допустити її випадання, але і значно поліпшити інтимне життя, так як піхву також зменшується в об'ємі, що важливо для нещодавно стали мамами жінок.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua