← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Узд під час місячних

УЗД під час менструації

Узд матки, черевної порожнини під час місячнихУЗД під час місячних можна робити чи краще відкласти? Нерідко жінки стають перед таким вибором, особливо, якщо обстеження призначено лікарем, планово, за полісом обов'язкового медичного страхування. В такому випадку зазвичай доводиться чекати не один день, а то і місяць, і розрахувати заздалегідь, на який день випаде обстеження, не виходить, особливо, якщо цикл нерегулярний. І все ж - чим це може загрожувати?

Правильною відповіддю на питання буде - дивлячись яких органів виконується обстеження. На питання - чи можна робити узд черевної порожнини під час місячних, лікар обов'язково відповість, що так. Так як менструальна кровотеча ніяк не завадить лікаря. Інша справа, якщо потрібно перевірити органи малого тазу - яєчники, матку. У такому разі обстеження призначають у першій половині менструального циклу, але не раніше 5 дня, так як зазвичай місячні тривають 5-7 днів, тобто в цей термін матка вже повністю очистилася від залишків старого ендометрія, і виділення з піхви мінімальні, що не створює психологічного дискомфорту жінці, якщо проводиться УЗД з використанням вагінального датчика. Саме в цей термін рекомендується проводити обстеження при безплідді (відстеження дозрівання фолікулів і утворення домінантного), міомі матки та ін

Проте є безліч причин, коли дослідження потрібно проводити негайно, незалежно від того наскільки сильна кровотеча.

Така необхідність може виникнути при наступних ситуаціях:

  • підозрі на позаматкову або маткову вагітність (загроза викидня);
  • сильних болях;
  • підозрі на велику кісту на яєчнику і т. д.

Соромитися виділень не потрібно, нехай навіть вам буде проведено вагінальне обстеження. Підготовка до обстеження мінімальна. Потрібно підмитися (для власного ж комфорту) і захопити непромокальну пелюшку (можна придбати в аптеці, якщо виділення рясні. Велика «чистка» вашій піхви не потрібна. Ні в якому разі не спринцуйтесь, це робити марно, і більше того, небезпечно при кровотечах, так як шийка матки в цей час прочинені, матка не захищена від проникнення в неї інфекційних збудників.

Тобто правильною відповіддю на питання - чи можна робити узд матки під час місячних, буде «так», але тільки при екстренних показаннях. Якщо ж справа стосується рядовий менструації і ніякої терміновості у дослідженні ні, краще потерпіти хоча б до 5-го дня циклу, а не йти до лікаря в 1-3 дні щомісячного кровотечі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua