← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення білей

Причини виділення білей у жінок

Рясне виділення білейВиділення білей у жінок - явище, можна сказати звичне, але тільки якщо воно не приносить дискомфорт, тоді це стає симптомом неблагополуччя, захворювання. Які найбільш часті причини виникнення білей у жінок різних вікових груп?

Друга фаза менструального циклу

Приблизно в середині менструального циклу (на 12-16 день від першого дня менструації) у жінок відбувається овуляція - яйцеклітина виходить з фолікула для зустрічі зі сперматозоїдом. І саме в цей проміжок часу відбуваються різні фізіологічні зміни, у кого-то помітні, а у кого-то не дуже. До них обносятся, в першу чергу, білі виділення, прозорі, слизисті, без запаху і не викликають свербіж вульви. Тривати вони можуть 1-2 дні. Крім цього, у жінки підвищується сексуальний потяг, може трохи тягнути низ живота. В дуже рідких випадках одночасно зі слизовими виділеннями з'являється кілька крапель крові. Це, як правило, теж відноситься до норми.

Статевий акт

При статевому збудженні у жінок характерно рясне виділення білей, це піхвовий секрет, який забезпечує легке і безболісне ковзання статевого члена. Кількість цих виділень у різних жінок може значно відрізнятися. Так, в період згасання менструальної функції, при прийомі оральних контрацептивів, а також під час лактації білі виділення у жінок дуже мізерні.

Після статевого акту, а в особливості, якщо не використовувався презерватив і з новим статевим партнером, ще протягом доби може спостерігатися підвищене виділення секрету. Дуже важливо - стежте за кольором і консистенцією виділень з піхви. Виділення білого слизу без запаху - це нормально, пояснюється чимось на зразок «самоочищення» піхви. Таким же чином можуть виходити і залишки сперми.

Кандидоз і гарднерельоз

Нерідко білі є ознакою поганого зміни мікрофлори піхви. Відомо, що в піхву, крім корисних мікроорганізмів, є й умовно-патогенні. Вони починають завдавати жінці незручності лише в разі свого швидкого розмноження, яке, в свою чергу, також не відбувається без причини. Отже, до цих мікроорганізмів належать гриби кандида та мікроорганізм гарднерелла. Перші призводять до розвитку кандидозу (молочниці), другий - до гарднерельозу або дисбактеріозу піхви.

Біле виділення сирною консистенцією, що приводить до нестерпного свербіння, почервоніння вульви - це частий симптом молочниці. До речі, вона може розвинутися не тільки в піхву, але і в роті, горлі, на мові. Там також з'являється білий наліт. Молочниця дуже часто виникає після курсу прийому антибіотиків, при зміні статевого партнера, використанні «хімічного» контрацепції, часте необґрунтоване спринцюванні. Носіння синтетичної білизни, всупереч розхожій думці, до кандидозу не призводить.

Виникли в результаті молочниці білі у жінок лікування вимагають тільки у разі яскравих симптомів захворювання і поганого результату мазка. Тоді лікар призначає або препарати для місцевого лікування (вагінальні свічки зазвичай), або препарати для прийому всередину (таблетки).

Захворювання дуже схоже з молочницею - гарднерельоз. Тільки при ньому виділення можуть мати сірий, іноді зеленуватий відтінок і неприємний рибний запах. Препарати для лікування відрізняються від тих, що діють проти кандидозу. Саме тому всі гінекологи, перш ніж призначати лікування, повинні виявити збудника захворювання. Причини гарднереллеза схожі з тими, що спричинюють кандидоз.

Якщо у вас виявилися білі, відразу не панікуйте. Швидше за все, нічого страшного. Але для свого заспокоєння і нормальної статевого життя відвідайте лікаря.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua