← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення з піхви з неприємним запахом

Виділення з піхви з неприємним запахом

Свербіж і виділення з піхви з неприємним запахомВиділення з піхви з неприємним запахом - сигнал, що повідомляє про те, що слід терміново відвідати лікаря і здати аналізи, мазок на мікрофлору піхви. Жіночі піхвові виділення в нормі не мають неприємного відразливого запаху. З чим можуть бути пов'язані зміни запаху виділень? Які хвороби можуть бути винуватцями цього? Спробуємо розібратися.

Кілька причин появи запаху

Якщо мікрофлора піхви в нормі, то виділення не викликають ніякого дискомфорту. Поява запаху (необов'язково смердючого) свідчить про те, що з'явилася причина подбати про себе коханої і, можливо, відвідати гінеколога.

Перша причина появи запаху пов'язана з інфекціями, що передаються статевим шляхом, які оселилися у вашій статевій системі. При цьому крім запаху, змінюється колір і структура виділень, з'являється свербіж. До речі, саме по запаху можна поставити попередній діагноз і визначити хвороба жіночої статевої системи.

Друга причина того, що з'явився неприємний запах виділень з піхви, може полягати в неправильно або недостатньо добре дотримувалися особистої гігієни. Всі представниці слабкої статі з малих років знають, як важливо правильно доглядати за своїми статевими органами. Поки маленькі дівчинки, за дотриманням гігієни стежать їх мами. З віком дівчинки самі починають за собою доглядати, і з часом це входить в постійну звичку. Однак далеко не всі дівчата охайні. В жіночих статевих органах мешкають бактерії, які створюють сприятливу мікрофлору піхви, яка не дозволяє проникнути всередину інфекції і хвороботворним бактеріям. Якщо нехтувати особистою гігієною, то вже через пару діб з'явиться неприємний кислий запах виділень з піхви, і можливо інші симптоми дисбактеріозу.

Жіночих хвороб, які супроводжуються такими неприємними симптомами, є предостатньо. Всі вони досить небезпечні для жіночої репродуктивної системи і потребують невідкладного лікування. Якщо проігнорувати відвідування лікаря, хвороба може перейти в хронічну форму. Тобто запізніле лікування не завжди призводить до повного одужання без наслідків.

Кандидоз

Захворіти урогенітальним кандидозом (а в народі - звичайна молочниця) може в будь-який час навіть сама охайна жінка. Хвороба супроводжується неприємним кислуватим запахом, виділення стають рясні білі і сирні. Це дріжджові гриби у вас всередині влаштували бенкет! Побороти молочницю не так вже й легко. Деякі фахівці навіть вважають, що ця напасть не виліковується повністю. Важливо лікування обох статевих партнерів, якщо у чоловіка також є симптоми захворювання, що, потрібно відзначити, явище рідкісне.

Провокують загострення захворювання статеві акти, неправильне підмивання (з боку анального отвору вниз до піхви, це призводить до потрапляння туди кишкової палички), спринцювання, а також тривалий прийом антибіотиків і різних протимікробних препаратів.

Схем лікування недуги існує безліч. Але вони відрізняються у вагітних і не вагітних жінок. Не всі препарати можна використовувати майбутнім мамам для лікування. Тим же, хто поки не в положенні доступний цілий ряд ефективних препаратів. Серед яких є не тільки вагінальні свічки, але пероральні таблетки, сприяючі зняттю симптомів після першого прийому.

Піхвовий дисбактеріоз

Дисбактеріоз, він же бактеріальний вагіноз і гарднерельоз, виникає, якщо порушується баланс мікроорганізмів у піхвової середовищі. А саме, зменшується кількість корисних лактобактерій.

Для цієї хвороби характерний різкий рибний запах з піхви білі виділення або прозорі з сірим або зеленим відтінком. Смердючі виділення супроводжуються сверблячкою і набряком промежини, який посилюється після статевого акту.

І якщо кандидоз лікується за допомогою протигрибкових препаратів, то бактеріальний вагіноз вимагає прийому протимікробних. Але якщо лікування проводити не за правильною схемою, можливе загострення кандидозу. До речі, нерідко спостерігаються змішані форми інфекції.

Кольпіт

Якщо виявлено кольпіт, знайте, що швидше за все це прокази трихомонад (рідше збудниками є стрептококи, мікоплазма, хламідії та ін). Інфікування відбувається досить швидко. Виділення набувають зеленуватий відтінок, відбувається набряк слизової статевих губ і піхви, що спостерігається сильний свербіж в ділянці промежини. Виділення мають специфічний запах, білі виділення - пінні з домішкою гною. Нерідкі випадки, коли кольпіт супроводжується патологією шийки матки.

Підсумувавши, можна сказати, що виділення у жінок з запахом, в більшості випадків, пов'язані з інфекціями і порушенням мікрофлори піхви. Провокують рецидиви захворювання прийом антибіотиків, механічні ураження слизової піхви, алергічні реакції, неправильна інтимна гігієна, деякі ендокринні захворювання. Інші призводять до захворювання фактори - це зниження рівня жіночих статевих гормонів (наприклад, при менопаузі), зайва вага, цукровий діабет. Своєчасне і правильно призначене лікування (протимікробні таблетки, свічки, мазі) - запорука успіху.

Жінка, у якої свербіж і виділення з піхви з неприємним запахом, повинна чітко виконувати приписи лікаря, а в майбутньому постійно спостерігатися у гінеколога, щоб запобігти повторному виникненню хвороби.
Також, у разі виключення зараження хвороботворними бактеріями, слід звернути увагу на правильність проведення особистої гігієни.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua