← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення перед місячними

Чому з'являються виділення перед місячними

Виділення перед місячнимиВиділення перед місячними - явище не рідкісне. Якого типу виділення з піхви вважається нормальним, а який - патологією?

Для початку, потрібно запам'ятати, що основними ознаками будь-яких запальних процесів статевої системи рясні і густі білі виділення перед місячними, жовті, коричневі, зелені. А якщо вони ще й плюс до всього неприємно пахнуть, і відчувається свербіння в області статевих губ і піхви, то напевно причиною нездужання є інфекція. Точно дізнатися причину можна тільки здавши мазок. Тобто, колір виділень перед місячними - це не найголовніше, на що слід звертати увагу. До речі, у деяких жінок під час овуляції йдуть досить рясні жовті виділення перед місячними - і це нормальне явище. Впевнитися в цьому можна, здавши мазок на флору. Про запальному процесі свідчить підвищена кількість лейкоцитів. «На око» поставити діагноз неможливо.

У деяких жінок з'являються мажучі виділення перед місячними. У багатьох «околомедицинских» статтях можна прочитати, що це ознака ендометріозу та інших не дуже приємних найпоширеніших жіночих захворювань. Проте, якщо з такої «мазні» починаються місячні - тут нічого страшного, як правило, немає. Якщо ж коричневі виділення перед місячними спостерігаються за кілька днів до їх появи - це вже не норма. Чому так відбувається? Подібне часто спостерігається як при гормональних порушеннях, що носять тимчасовий характер, так і при таких захворюваннях, як ендометрит, ендометріоз, аденоміоз. Може з'являтися «мазанина» і при поліпах ендометрію, а у жінок старшого віку - при гіперплазії ендометрію - стані, часто передує раку матки. Іноді кров'янисті виділення перед місячними, так і після них теж, з'являються з-за ерозії шийки матки (перевірити її наявність або відсутність може гінеколог при огляді шийки матки в дзеркалах). Зазвичай в таких випадках «мазне» передує статевий акт, спринцювання або яке-небудь інше «внутрішнє втручання».

Крім того, темні виділення перед місячними, коричневі або кров'янисті, з'являються у багатьох жінок, предохраняющихся від небажаної вагітності за допомогою гормональної контрацепції - будь то спіраль «Мірена», оральні контрацептиви або вагінальне кільце «Нова Ринг». Причому така «мазанина» частіше спостерігається при прийомі саме минидозированных препаратів. У нормі такі виділення не сильні і можуть повторюватися максимум 3 місяці після початку контрацепції. Якщо через 3 місяці ситуація не нормалізується, лікар рекомендує змінити метод контрацепції, а у випадку з таблетками - перейти на об'єднані і на ті, що з великим вмістом естрогену, якщо немає інших побічних дій і протипоказань.

Одним словом, причину виділень потрібно обов'язково з'ясувати і при необхідності «вилікувати». Скажімо, з причини ендометриту можуть відбуватися викидні, так як нездоровий ендометрій відторгає плід. Виникає захворювання із-за проникнення в порожнину матки інфекції. Таке може статися під час аборту або бути післяпологовим ускладненням. А захворювання може протікати майже безсимптомно (за винятком цих самих «несвоєчасних» виділень) багато років, тобто - стати хронічним. І так будь-яка з перерахованих нами можливих хвороб може мати негативні наслідки для молодої жінки. Будьте уважнішими до свого здоров'я.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua