← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення після місячних

Основні причини появи виділень після місячних

Виділення після місячнихВиділення після місячних - досить часта скарга, яку чують гінекологи. Але не кожна ситуація серйозна і потребує обстеження. Адже виділення супроводжують весь менструальний цикл жінки, лише змінюється їх консистенція, а іноді і колір. Давайте розберемося в цьому питанні.

Що можуть означати коричневі виділення після місячних? Зазвичай під цим питанням жінки мають на увазі «мазанину» в останні дні менструації. Це норма, якщо в цілому менструація триває не більше 7 днів. Якщо ж «мазанина» більш тривала, то цілком можливо, що причинами цього є такі неприємні і іноді навіть небезпечні захворювання, як ендометрит і ендометріоз. Перше захворювання, що протікає в хронічній формі, як раз має симптом - мажучі виділення після місячних і до них. Саме захворювання небезпечне тим, що через нього страждає ендометрій матки, внаслідок чого у вагітних можуть траплятися викидні. Діагноз ставиться за результатами ультразвукового дослідження. Після, в лікувальних цілях проводиться протизапальна терапія. Ендометріоз - захворювання іншого плану, зустрічається у молодих жінок до 30 років. Захворювання характеризується тим, що клітини ендометрію розносяться по іншим органам. Так, під час менструації у жінки може піти кров, наприклад, з очей... І один з основних ознак цього неприємного захворювання - темні виділення після місячних. Ще однією причиною незвичайного і «несвоєчасного» виділень із піхви може стати гіперплазія ендометрію. Зустрічається захворювання у жінок різного віку, але у старшого покоління частіше діагностуються тяжкі форми гіперплазії, які стають фоновими для злоякісного процесу в матці.

Таким чином, з основними захворюваннями ми розібралися. Але і у здорових жінок можуть спостерігатися кров'янисті виділення після місячних, у випадку, якщо вони використовують гормональну контрацепцію. Сучасні протизаплідні препарати набагато безпечніше своїх попередників за рахунок низького вмісту в них гормонів. Але мінус у такої «низької гормональности» все ж є, і це як раз - кров'янисті, рожеві виділення після місячних. Якщо немає справжнього кровотечі, а тільки «мазанина» - це вважається нормою, таким чином організм пристосовується до нового режиму». Але якщо виділення тривають 3 і більше місяців, нехай навіть і мізерні, це привід до зміни препарату або способу оберігання від вагітності. Мало того, що навіть незначні виділення викликають дискомфорт і псують інтимне життя, так це ще й свідчить про низьку ефективність обраного контрацептиву.

Інша цілком фізіологічна причина появи після місячних кров'янистих виділень - це імплантація ембріона в стінку матки. Це відбувається приблизно через тиждень після овуляції, якщо, звичайно ж, мав місце незахищений статевий акт. Звичайно виділяється декілька крапель крові. І то, далеко не у всіх.

Після менструації можуть бути не тільки коричневі і кров'янисті виділення, але і жовті, зелені, білясті... В нормі у жінки протягом менструального циклу з'являються невеликі білуваті і жовтуваті виділення. Зелені ж, або виділення після місячних з запахом і викликають свербіж - ознака наявності запального процесу в статевих органах, інфекції. Точний діагноз в даному випадку ставить гінеколог після огляду та взяття гінекологічних мазків.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua