← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення після овуляції

Які виділення можуть бути після овуляції

Які виділення після овуляціїВиділення після овуляції хвилюють жінок не менше, ніж у період сприятливий для зачаття. Адже в деяких випадках саме особливості виділень з піхви можуть підказати навіть раніше тестів на вагітність - відбулося запліднення яйцеклітини, настала вагітність чи ні. Ми розглянемо які виділення після овуляції бувають і що вони означають.

Як відомо, в період виходу яйцеклітини з яєчника у жінки починає рясно виділятися слиз з шийки матки, це гормонально залежний явище. Виділення під час овуляції тягнуться, прозорі, схожі на слиз. Якщо жінка будь-коли народжувала, то, напевно, зможе порівняти їх з відходженням слизової пробки на початку першого періоду пологів. Тільки у випадку з не вагітним станом, відокремлюваного в рази менше.

Але чи нормально, якщо рясні виділення після овуляції зберігаються? Не завжди. Потрібно враховувати не тільки обсяг цієї слизу, але і її запах, а також можливі неприємні явища, які її супроводжують виділення, наприклад, свербіж. Тим більше патології можна говорити, якщо слиз набуває відтінок кров'янистий, білий, сіруватий або зелений. Все це може говорити про різних гінекологічних захворюваннях. Приміром, білі виділення після овуляції, які стають причиною нестерпного свербежу і тріщин на слизової зовнішніх статевих органів, можуть бути симптомом кандидозу - молочниці, щоб усім було зрозуміліше. Нерідко це досить неприємне, і нерідко хронічне захворювання, рецидивує у другій половині менструального циклу, коли вже відбулася овуляція. Слід також сказати, що при молочниці з піхви виділення нагадує згорнулася кефір або сир, і запах має відповідний - кислий.

У легких випадках можуть з'являтися не надто рясні жовті виділення після овуляції, про яких жінка дізнається тільки при огляді свого спідньої білизни. У будь-якому випадку, якщо це доставляє дискомфорт - потрібно звернутися до гінеколога і як мінімум здати мазок на флору, який може виявити умовно-патогенного збудника захворювання. У випадку з молочницею - це гриби Кандида. Але є й інший, не менш поширений умовно-патогенний збудник, що дає симптоми схожі з кандидозом, за винятком кольору і запаху виділень, вони стають сірими або зеленими, приєднується запах тухлої риби. Так ось цей збудник носить назву Гарднерели, а захворювання - гарднерельоз. Лікування його відмінно від лікування кандидозу, тому так важливо прийти на огляд до гінеколога, здати аналіз і тільки на основі його результату отримати рекомендації по лікуванню.

Страшними для жінок стають кров'янисті виділення після овуляції або темно-коричневі. Цьому може бути кілька причин та пояснень. Якщо жінка мала незахищені статеві контакти приблизно в середині менструального циклу, тоді, цілком можливо, що наступила вагітність. А кров виділилася в момент імплантації заплідненої яйцеклітини в стінку матки. Але в даному випадку виділяється буквально кілька крапель крові. Інша причина так званої мазанини - це застосування гормональної або внутрішньоматкової контрацепції. Прийом оральних контрацептивів, використання протизаплідного пластиру або піхвового кільця, в перші три циклу застосування нерідко викликають таке побічне явище. Справжня ерозія шийки матки, онкологічні захворювання жіночих статевих органів теж можуть бути причиною появи крові з піхви.

Більш рясними виділення можуть бути при використанні гормональної або звичайною внутрішньоматкової системи. У цьому випадку бажано звернутися до лікаря і зробити УЗД, щоб переконатися в тому, що спіраль варто правильно, не зрушила з місця і не ранить матку. Резюмуючи вищесказане, при матковій кровотечі потрібно обов'язково і терміново звертатися до лікаря, якщо з'явилися лише слабкі коричневі виділення після овуляції - з походом до гінеколога можна почекати, а при повторенні ситуації в наступних циклах вже пройти обстеження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua