← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення після вискоблювання

Які повинні бути виділення після вискоблювання порожнини матки

Як довго йдуть виділення після вискоблювання порожнини маткиВиділення після вискоблювання - нормальна закономірність і наслідок процедури. Незалежно від того, навіщо вам проводили дану маніпуляцію, орган після неї перетворюється в одну велику рану. Про те, як довго йдуть виділення після вискоблювання порожнини матки, розказано нижче.

Нормальна тривалість кровотечі

Після проведеного оперативного втручання виділення зазвичай з'являються відразу ж і в нормі проходять на 2-5 день. Припустимо неинтенсивное мажущее кровотеча, яке, в залежності від складності процедури та особливостей організму жінки, може тривати до двох тижнів. Якщо у виділеннях присутні згустки, вони мають неприємний запах або нетиповий колір, вам потрібно негайно звернутися до гінеколога. Такі прояви можуть бути показником того, що в матці залишилися частини плідного яйця або його оболонок (при проведенні аборту, вискоблювання завмерлої вагітності і так далі), або під час процедури в рану потрапила інфекція.

Визначення патологій

Зверніть увагу, що колір і характер виділень служить непрямим ознакою присутності якої-небудь інфекції, або свідчить про неякісно проведеної процедури. Так, жовті виділення після вискоблювання показують наявність якогось бактеріального процесу: стафілокока, стрептокока і подібного. Їх наявність також може бути ознакою хламідіозу або трихомоніазу. Ще однією особливістю бактеріальної інфекції є запах - різкий, неприємний.

Якщо у пацієнтки після вискоблювання коричневі виділення, можна вважати, що кров після операції почала згортатися; це прямо свідчить про їх швидке припинення. Однак якщо вони спостерігаються більше 10-14 днів, потрібно звернутися до лікаря.

Якщо «все чисто»

Трапляється, що після вискоблювання немає виділень. Це не означає, що оперативне втручання пройшло добре. Відсутність кровотечі - показник того, що в порожнині матки утворилися згустки крові, або на шийці матки з'явилася гематома (невелика пухлина), яка перешкоджає природному виходу виділень. В даному випадку необхідно звернутися до лікаря, який призначить лікування антибіотиками або повторне вискоблювання. На тлі відсутності виділень у жінки зазвичай піднімається температура, з'являються болі внизу живота. Пам'ятайте, що це - дуже тривожний, небезпечний ознака, який вимагає негайного дослідження причин і подальшої терапії.

Буває і так

Також на те, скільки днів можуть бути виділення після вишкрібання ендометрію, впливає й вид проведеної процедури. При аборті часто спостерігаються рясні кровотечі, особливо якщо термін вагітності був великий - понад 10 тижнів. Після міні-аборту виділення менш інтенсивні і тривають в середньому 3-5 днів. У разі діагностичної процедури кровотеча помірна, припиняється через 2-6 днів. Тим не менш чітко встановлених норм у даному випадку не існує. Якщо виділення мають нехарактерний колір, запах, або занадто інтенсивні і тривають більше 2 тижнів - це не норма.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua