← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення при молочниці

Які виділення виникають при молочниці і як проводиться лікування

Які виділення при молочниціВиділення при молочниці - це самий явний і неприємний симптом. Якого роду виділення виникають при даному захворюванні, ніж окрім цього воно характеризується, яким чином ставиться діагноз і проводять лікування?

Про те які виділення при молочниці бувають, хоча б раз у житті отримують уявлення майже всі жінки. Адже кандидоз - це одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань. Зазвичай колір виділень при молочниці білий, причому виділення з піхви являє собою не слиз, а грудочки. Запах кислий. І ще одна характерна ознака - сильний свербіж. Якщо вчасно не почати лікування, на слизової зовнішніх статевих органів з'являються мікротріщинки.

Діагноз ставиться лікарем на підставі скарг пацієнтки, результатів гінекологічного огляду та мазка. Причому перша умова обов'язково для призначення лікування. Якщо ж у жінки немає скарг, але в результаті мазка вказані грибки Кандіда (збудники кандидозу) - лікування не призначається. Справа в тому, що грибки Кандіда - це умовно-патогенний мікроорганізм, який має в мікрофлорі піхви майже у всіх жінок. Але шкоди організму і самопочуття він може завдати тільки в тому випадку, якщо з якої-небудь причини його кількість різко зросте одночасно зі зниженням концентрації корисних мікроорганізмів. У такому разі молочниця у жінок провокує виділення в першу чергу.

Для лікування кандидозу існує кілька схем. Є ефективні препарати - свічки і таблетки. Причому існує навіть препарат, який знімає симптоми після одноразового прийому. Але незважаючи на це не втрачають популярність народні засоби лікування даного захворювання. Мабуть причиною цього стає нелюбов до відвідування лікарів і гінекологів зокрема. Отже, до самого популярного методу лікування, після якого виділення у жінок зазвичай зникають, відноситься обробка піхви содовим розчином. На палець намотується стерильний бинт або марля, палець занурюється в содовий розчин і потім їм обробляються всі складки статевих губ, присінок піхви і його порожнину. Можна спробувати і проспринцюватися содовим розчином.

Слід сказати, що такого роду лікування зазвичай не дає довготривалого ефекту, і виділення після молочниці знову з'являються. І все починається спочатку. Саме тому при такого роду захворюваннях потрібно обов'язково звернутися до лікаря, у разі підтвердження діагнозу він призначить хороший протигрибковий препарат, тільки з його допомогою можна ефективно боротися з молочницею. До речі, виділення при молочниці у вагітних також можуть і повинні лікуватися медикаментозними засобами, найбільш безпечні для майбутніх мам підбере провідний вагітність гінеколог. На жаль, період вагітності - це один з факторів, що провокують поширення збудників кандидозу. Але крім вагітності є ще ряд факторів-провокаторів, тобто причин, через які з'являються симптоми захворювання.

1. Часті спринцювання.

2. Прийом антибактеріальних засобів, антибіотиків.

3. Використання для інтимної гігієни коштів для цих цілей не призначених.

4. Використання вагінальних свічок, таблеток з метою контрацепції.

5. Використання лубрикантів та презервативів, що містять речовину ноноксинол-9.

6. Незахищені бар'єрної контрацепцією статеві акти з партнером, коли у того загострення кандидозу (так, молочниця хоч і рідко, але турбує і чоловіків).

7. Тривала гормональна контрацепція.

Звичайно, не все з вищеперерахованого вийде виключити. Але якщо рецидиви молочниці стали дуже частими, лікування допомагає зовсім ненадовго, потрібно шукати причини цього.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua