← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Виділення під час овуляції

Виділення під час овуляції

Овуляція кров'янисті слизові виділенняВиділення під час овуляції можуть насторожити жінку. Адже вони виглядають дещо по-іншому, ніж в будь-який інший день циклу. Тим не менш, якщо виділення з піхви не має патологічних ознак (неприємного запаху і кольору, відмінного від жовтого або білястого, свербежу) - це норма. Більш того, виділення під час овуляції допомагають жінкам у визначенні дня, сприятливого для зачаття. Чому ж рясно виділяється слиз з піхви, і які симптоми допоможуть «передбачити» важливий для майбутніх батьків день.

Нагадаємо, що процес овуляції являє собою вихід яйцеклітини у фалопієву трубу, де вона може бути запліднена сперматозоїдом. Овуляція настає приблизно на 14 день менструального циклу, але і тут, зрозуміло, все індивідуально. Для тих, хто планує вагітність, правильно підрахувати день овуляції є безумовно значущим заходом. Для того щоб не пропустити овуляционный період, необхідно не тільки вміти його розраховувати, але і розуміти за деякими ознаками його початок.

Ознаки - дуже важливі вісники овуляції, так як менструальний цикл може бути порушений, і підрахунки виявляться невірними. Будь-які стреси, фізичні навантаження, зміни у режимі або в харчуванні, далекі поїздки можуть трохи «перенести» заплановану дату, тому краще звернути увагу на ці вісники.

Отже, власне, ознаки овуляції: рясні слизові виділення, підвищення сексуальної збудливості, болі внизу живота (приблизно у кожної п'ятої жінки) і зміну базальної температури (її підвищенні до 37 і більше градусів, ознака не дуже достовірний).

Розберемо кожну ознаку окремо. Базальна температура вимірюється з ранку ректально. Зниження її характерно для дня перед овуляційним періодом. Причому також характерно, якщо на наступний день вона збільшується. Болі внизу живота можуть бути пов'язані з гормональним «вибухом», спазмами на тлі розриву фолікула. Більш того, овуляція супроводжується появою жовтого тіла. Жовте тіло виступає в ролі ендокринної залози і свідчить про готовність організму жінки до вагітності. Сильна сексуальна збудливість обумовлена зміною гормонального фону. Крім всіх перерахованих вище ознак самими об'єктивними, коли наступила овуляція, слизові виділення є.

Абсолютна норма, коли з'являються слизові виділення в період овуляції. Вони можуть бути прозорими, білими і навіть жовтими. Насторожити повинні виділення з сверблячкою, неприємним запахом, білі творожистие, з зеленкуватим або сірим відтінками, надмірно рясні. Що робити в таких випадках? Все-таки, бажано звернутися до лікаря, так як такі виділення можуть бути причиною різних гінекологічних захворювань.

Іноді, коли овуляція кров'янисті виділення з'являються. Причини цьому можуть бути найрізноманітніші. Наприклад, таке може трапитися при прийомі гормональних препаратів, оральних контрацептивів, при використанні внутрішньоматкових спіралей, завдяки впливу гормонів на слизову шийки матки, з-за якого вона стає досить вразливою.

Але ця особливість (виділення крові) індивідуальна і досить рідкісна. І якщо таке сталося вперше, негайно зверніться до лікаря і не плануйте вагітність до повного з'ясування причин кров'янистих виділень.

Ось які виділення під час овуляції бувають.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua